Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Najpopularniejsze artykuły na blogu CAsfera.pl w 2022 roku

Nadszedł czas na podsumowanie naszego blogowego roku na CAsfera.pl. Jeśli często zaglądasz w poszukiwaniu ciekawych treści, na pewno nie umknęło Twojej uwadze, że dodaliśmy nową kategorię Rodzina, w której znajdziesz wiele wartościowych tematów, dedykowanych przede wszystkim rodzicom.

Ale pewnie zastanawiasz się, które artykuły cieszyły się największą popularnością w 2022 roku. Przedstawiamy listę 10 najchętniej czytanych artykułów opublikowanych w tym roku.

 1. Przyszedł SMS z linkiem do płatności? Skasuj!
  SMS od kuriera, aby dopłacić do przesyłki lub od dostawcy prądu, aby zapłacić zaległy rachunek – być może już spotkałeś się już z taką próbą oszustwa. Pamiętaj, żeby nigdy nie klikać w takie linki i najlepiej od razu skasować wiadomość.
 2. Nie wyrzucaj, oddaj! Czyli miejsca, gdzie możesz oddać swoje rzeczy
  Masz w szafie sukienkę, której od dawna nie nosisz lub książki, których wiesz, że kolejny raz nie przeczytasz? Zamiast wyrzucać niepotrzebne rzeczy, oddaj je. Ty masz porządek, a ktoś inny zyskał potrzebne rzeczy.
 3. 5 sposobów na niskobudżetowy urlop – jak odpocząć od pracy i gwaru miasta?
  Niski budżet nie oznacza rezygnacji z urlopu! Jest kilka sposobów na udany wypoczynek niskim kosztem. Biwak pod namiotem czy agroturystyka? Brzmi jak dobra zabawa!
 4. BLIK: Kliknąć w link, żeby odebrać przelew? Nie z nami te numery!
  To uzupełnienie artykułu z pierwszej pozycji tego zestawienia. Oszuści zaczęli również namawiać do odbioru środków, które ktoś rzekomo przesłał Ci BLIKiem. Nigdy nie klikaj w takie linki! W artykule znajdziesz wzór fałszywego SMS-a.
 5. Kredyt hipoteczny ze stałą czy zmienną stopą procentową?
  Podwyżki stóp procentowych dotknęły wielu ludzi, szczególnie jeżeli chodzi o raty kredytów hipotecznych ze zmienną stopą procentową. Zajrzyj do artykułu, który przygotował Związek Banków Polskich.
 6. 5 powodów, dla których warto ograniczyć wieczorne oglądanie telewizji
  Wieczorem nasz organizm spowalnia i potrzebuje wyciszenia. Wyeliminowanie niepotrzebnych bodźców tuż przed pójściem spać na pewno ułatwi nam zasypianie i pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie.
 7. Dlaczego warto ograniczyć spożywanie mięsa?
  Na przestrzeni lat zwiększyła się nasza świadomość dotycząca zdrowia i ekologii. Ograniczenie spożywanego mięsa w diecie, może poprawić Twoje zdrowie. Ma również ma znaczenie dla ekologii.
 8. Jak rozmawiać o podwyżce z przełożonym?
  Taka rozmowa jednym przychodzi z łatwością, innym – niekoniecznie. Na pewno wiąże się ona z pewnego rodzaju ryzykiem, ale postaramy się przeprowadzić Cię przez ten proces. Do dzieła!
 9. Skradziona lub zgubiona karta płatnicza? Sprawdź, co należy zrobić
  Wypadki chodzą po ludziach. Bardzo często zdarza nam się zgubić swoją kartę płatniczą. Ważne, aby w takiej sytuacji wiedzieć, jak się zachować.
 10. Jak rozpoznać fałszywy sklep internetowy? Najważniejsze sygnały, które powinny Cię zaniepokoić
  Niemal codziennie robimy zakupy przez Internet. Warto jednak ostrożnie podchodzić do takich zakupów – oszustów w sieci nie brakuje. Zobacz, jak łatwiej rozpoznać fałszywy sklep internetowy.

Bardzo się cieszymy, że kategoria Bankuj bezpiecznie cieszy się tak dużą popularnością – aż 4 artykuły z 10 najpopularniejszych pochodzi właśnie z tej kategorii. Koniecznie zajrzyj też na naszą stronę poświęconą bezpieczeństwu, gdzie wraz z naszym Kapitanem edukujemy o aktualnych zagrożeniach i podpowiadamy jak nie dać się złowić.

Do przeczytania w 2023 roku!

Redakcja Bloga CAsfera.pl