Numer kontaktowy 19 019 Zgubienie karty +48 71 354 90 09
Pytania i odpowiedzi

Jak otworzyć konto firmowe w aplikacji?

Zobacz, jak w czterech krokach założysz konto firmowe online przez aplikację CA24 Mobile i jakie informacje będą potrzebne w tym procesie.

Zanim zaczniesz, miej pod ręką:

To co? Zaczynamy!

PIERWSZY ETAP – opowiedz nam o sobie

 1. Po uruchomieniu aplikacji kliknij kafelek Rozpocznij, następnie Rozwijaj biznes, a następnie kafelek Konto firmowe i wybierz jaki rodzaj działalności prowadzisz.
 2. Podaj nam swoje dane osobowe i dane swojej firmy, abyśmy mogli ją zidentyfikować w bazie Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG).
 3. Zaznacz zgody, które potrzebne są do otwarcia konta w aplikacji oraz do potwierdzenia Twojej tożsamości. I zatwierdź je kodem SMS, który otrzymasz na swój numer telefonu.
 4. Ustaw tymczasowy PIN mobilny, dzięki temu możesz wyjść z aplikacji i wrócić do niej w dowolnym dla siebie momencie i dokończyć zakładanie konta.

DRUGI ETAP – weryfikacja tożsamości

 1. Przygotuj swój dowód osobisty. Wybierz metodę odczytania danych i postępuj zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie.
  UWAGA! Jeśli masz dowód wydany między 4 kwietnia 2019 r. a 16 sierpnia 2019r., możesz mieć problem ze zeskanowaniem swoich danych z warstwy elektronicznej. Zalecamy zrobienie zdjęcia dowodu.
 2. Ostatnim krokiem weryfikacji tożsamości jest skanowanie Twojej twarzy. Robimy to, aby upewnić się, że nikt się pod Ciebie nie podszywa.
 3. Upewnij się, że dane, które odczytaliśmy są poprawne. W razie potrzeby kliknij Edytuj dane i je popraw. Jeśli wszystko się zgadza przejdź do kolejnego kroku.

TRZECI ETAP – poznaj naszą ofertę i wybierz konto dla siebie

 1. Na tym etapie wybierzesz dla siebie odpowiedni pakiet konta. Możesz również skorzystać z aktualnych promocji oraz wybrać produkty uzupełniające, takie jak terminal płatniczy.

CZWARTY ETAP – podpisanie umowy

 1. Po wybraniu oferty konta oraz produktów uzupełniających, poprosimy Cię jeszcze o podanie kliku informacji o sobie i swojej firmie.
  Zapytamy Cię o źródła Twoich dochodów oraz pokrewieństwem z osobami na eksponowanym stanowisku politycznym. Jest to związane z ustawą z 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2018 r., poz. 723, ze zm.). Jako instytucja finansowa musi spytać Cię o takie dane.
 2. Po uzupełnieniu wszystkich danych, pozostało już tylko podpisać umowę. Zrobisz to za pomocą kodu wysłanego na Twój numer telefonu. Wszystkie dokumenty i umowę otrzymasz również na swój adres email.
  Witaj w Twoim nowym banku! Cieszymy się, że jesteś z nami :)

Sprawdź również: