Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na blogu CAsfera.pl w grudniu

W grudniu poruszyliśmy temat nowoczesnych technologii. Sprawdź, o czym napisaliśmy:

Sztuczna inteligencja znajduje coraz większe zastosowanie w biznesie – w dużym stopniu dotyczy to sektora bankowego i finansowego. Zobacz, jak działa sztuczna inteligencja w banku!

Coraz częściej płacimy bezgotówkowo i robimy zakupy online – w głównej mierze dlatego, że tak nam wygodniej. Jako naród, jesteśmy liderem płatności zbliżeniowych telefonem, zegarkiem czy kartą. Czy w takim razie nadchodzi koniec monet i banknotów?

Postępujący rozwój technologiczny związany ze sztuczną inteligencją i automatyzacją sprawia, że obawiamy się utraty pracy. Czy jest szansa, że zastąpią nas roboty?

Inkubatory i akceleratory przedsiębiorczości to instytucje, których głównym celem jest pomoc start-upom i młodym przedsiębiorcom na wczesnych etapach rozwoju biznesu. Zobacz, czym się różnią.

Wiele sfer naszego życia przenosi się do świata wirtualnego. Zmiany możemy dostrzec także w ochronie zdrowia: porady lekarskie online, elektroniczne recepty i skierowania. To jednak nic w porównaniu z tym, co jeszcze przed nami.

Ze sztuczną inteligencją, w tym z Machine Learning, stykamy się każdego dnia, np. korzystając z popularnych aplikacji mobilnych czy przeglądając strony internetowe. Zobacz, jak działa proces uczenia maszynowego.

Zastanawiasz się, co o przyszłości mówi sztuczna inteligencja? Zadaliśmy jej wiele pytań – zobacz, jakich odpowiedzi udzieliła!

Na naszym blogu znajdziesz więcej technologicznych innowacji.

Zajrzyj też do pozostałych artykułów, które opublikowaliśmy w tym miesiącu:

Spotkania z bliskimi to dobra okazja do rozmów – może tym razem o cyberbezpieczeństwie? Pamiętaj szczególnie o najstarszych członkach rodziny i zadeklaruj swoją pomoc. To ważne, aby w internecie każdy czuł się bezpiecznie.

Czy latając na egzotyczne wakacje, jedząc dużo potraw mięsnych i wymieniając telefon na nowy co roku, wyginiemy jak dinozaury? Przeczytaj wywiad z ekologiem i podróżnikiem Dominikiem Dobrowolskim.

Zaangażowanie w ekologię i troska o środowisko jest wpisane do naszej strategii. Zobacz, co o ratunku dla planety mówi Jędrzej Marciniak, Wiceprezes Zarządu Credit Agricole, zarządzający m.in. rozwojem zielonych produktów i społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Z badań wynika, że co dziesiąty gospodarz w Europie ma mniej niż 40 lat, a aż 30% rolników ma ponad 65 lat. Unia Europejska chce zmienić te proporcje i ułatwić start młodym rolnikom. My również oferujemy wsparcie.

Sylwester to huczne pożegnanie starego roku i przywitanie nowego. W zależności od szerokości geograficznej te rytuały wyglądają zupełnie inaczej. Sprawdź, jak ten dzień świętuje się na świecie!