Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Kredyt gotówkowy bez prowizji i konto z kieszonkowym 50 zł na dobry początek roku szkolnego od Credit Agricole

Credit Agricole ma propozycję dla klientów na rozpoczęcie roku szkolnego. Rodzice mogą sfinansować zakup wyprawki kredytem gotówkowym w wysokości do 20 tysięcy zł bez prowizji. Natomiast uczniowie od 13 r. ż. mogą dostać 50 zł za otwarcie konta i kartę z ekotworzywa z wybranym wizerunkiem. Własne konto i karta to dobry prezent na początek roku. Jest symbolem dorosłości, gwarantuje bezpieczeństwo i uczy gospodarowania kieszonkowymi. Posiadacze karty Credit Agricole mogą też korzystać z rabatów w ramach największego Klubu Rabatowego w Polsce.

Wrzesień to dla wielu rodziców czas dużych wydatków związanych z początkiem roku szkolnego. M.in. z myślą o nich Credit Agricole przygotował nową ofertę kredytu gotówkowego, dzięki której klienci nie zapłacą prowizji. - Koszty wyprawki szkolnej wzrosły w tym roku o 10 proc. w porównaniu do ubiegłego roku, a o 40 proc, w porównaniu do czasów sprzed pandemii. Wiele rodzin, mimo wsparcia państwa, nie ma pieniędzy, aby pokryć wszystkie wydatki związane z rozpoczęciem roku - zakup podręczników, przyborów szkolnych czy nowej odzieży. Nasza nowa oferta kredytu gotówkowego z prowizją 0 proc. może być ratunkiem dla tych osób, dla których wrzesień jest dużym finansowym wyzwaniem - przekonuje Piotr Skoczek, dyrektor Departamentu Zarządzania Produktami Kredytowymi w Credit Agricole.

Nowa promocja Credit Agricole dotyczy kredytu gotówkowego do 20 tysięcy zł rozłożonego na maksymalnie 60 rat. Mogą z niej skorzystać wszyscy klienci, którzy złożą wniosek do końca listopada, a do 7 grudnia 2021 r. podpiszą umowę o kredyt. Ponadto muszą mieć lub otworzyć konto w Credit Agricole oraz nie korzystać w banku z innego produktu kredytowego. Oprocentowanie kredytu jest stałe przez cały okres trwania umowy. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,23 proc.

Przy okazji promocji kredytu gotówkowego, bank zachęca też do skorzystania z oferty "50 zł KieszonkoweGO". Dzięki niej osoby w wieku 13-18 lat, które założą Konto dla Ciebie GO! otrzymają premię - kieszonkowe w wysokości 50 zł oraz kartę z wybranym przez siebie wizerunkiem za darmo. W katalogu kart znajduje się aż 180 propozycji w trzynastu kategoriach. Poza wizerunkami dla fanów sportu, motoryzacji, gier, zwierząt czy przyrody, klienci mogą też wybrać spersonalizowaną kartę ze swoją grupą krwi, znakiem zodiaku czy z ulubionym tekstem. Do oryginalnych propozycji przygotowanych z myślą o nastolatkach należą karty z napisami "Hajs", "Kto bogatemu zabroni" czy "XD LOL". Ponadto, co jest coraz ważniejsze dla młodych ludzi, karta wyprodukowana jest z ekotworzywa, które rozkłada się znacznie szybciej niż plastik.

Jest wiele powodów, dla których warto założyć dziecku konto w banku. Na pewno kluczowa jest wygoda, ale założenie konta może być też punktem wyjścia do poważniejszej rozmowy. Dzięki niej nastolatek dowie się więcej o finansach, produktach bankowych, a korzystając z nich doświadczy w praktyce jak one działają. Własne konto wesprze go też w nauce oszczędzania, zarządzania, a także odpowiedzialności i dyscypliny.

- Własne konto i dobrana do niego karta z wizerunkiem to świetny, motywujący i mobilizujący prezent na początek roku szkolnego. Dzięki naszej ofercie nastolatek będzie miał stały i łatwy dostęp do swoich pieniędzy, może wybrać dowolną metodę płatności i odkładać nadwyżki na koncie oszczędnościowym na wymarzony cel. Własne konto to także bezpieczeństwo. Jeżeli na wycieczce szkolnej skończą się pieniądze lub zdarzy się niespodziewany wydatek, możemy przelać je naszemu dziecku w kilka sekund. Poza tym konto to znacznie bezpieczniejsze miejsce do przechowywania pieniędzy niż portfel. Nie zapominajmy też o edukacji finansowej. A najlepiej nauczyć się odpowiedzialnego i świadomego korzystania z pieniędzy, mając do nich jak najwcześniej dostęp. - tłumaczy Marcin Jagodziński, dyrektor Departamentu Zarządzania Segmentami w Credit Agricole.

Posiadacze konta mają dostęp do aplikacji CA24 Mobile. Mogą także korzystać z płatności: Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay lub BLIK. Prowadzenie konta oraz przelewy internetowe są bezpłatne. Można też bezpłatnie wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce, a także przelewać pieniądze do swoich znajomych przelewem na telefon. Żeby skorzystać z promocji wystarczy przyjść ze swoim rodzicem do dowolnej placówki banku i założyć Konto dla Ciebie GO! razem z kartą.

Przy koncie dla młodych Credit Agricole oferuje funkcję CAsaver, która pozwala oszczędzać podczas codziennych zakupów poprzez zaokrąglanie transakcji do wartości wskazanej przez klienta. Kwota zaokrąglenia automatycznie przekazywana jest na rachunek oszczędnościowy posiadacza karty. Bank umożliwia również korzystanie z rabatów w ramach największego Klubu Rabatowego w Polsce. Klienci banku od lat korzystają z rabatów i wyjątkowych ofert w ponad 10 tys. punktów handlowo-usługowych. Wystarczy, że za zakupy zapłacą kartą płatniczą Credit Agricole. Klub Rabatowy jest największym tego rodzaju programem w Polsce.