Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Strefa Biznesu wyróżniona Turbiną Polskiej Gospodarki

Nowatorski hub dla przedsiębiorców - Strefa Biznesu - został wyróżniony tytułem Turbina Polskiej Gospodarki przez redakcję Gazety Finansowej i portalu gf24.pl. Platforma stworzona wspólnie przez Credit Agricole i Grupę EFL powstała z myślą o osobach prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą jako wsparcie w codziennym działaniu i rozwoju biznesu.

Turbiny Polskiej Gospodarki, przyznawane przez redakcję Gazety Finansowej i portalu gf24.pl to nagrody dla firm i organizacji, które świadomi potrzeb i specyfiki działania sektora MŚP dostarczają przedsiębiorcom najlepsze rozwiązania i narzędzia. Platforma Strefa Biznesu pomaga osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą w codziennym zarządzaniu sprawami firmy, a także aplikować o finansowanie niezbędnych środków trwałych lub o usługi dodatkowe.

W Strefie Biznesu wystarczy jedno logowanie i przedsiębiorca może od razu sprawdzić saldo na koncie swojej firmy, skorzystać z kredytów oferowanych przez bank, najmu czy leasingu oferowanego przez Grupę EFL czy też zamówić usługi dodatkowe dostarczane przez partnerów Credit Agricole. Przedsiębiorcy mają do wyboru księgowość dla firm (usługa dostarczana przez CashDirector), pakiety medyczne (LUX MED), podpis kwalifikowany (Asseco) czy terminale płatnicze (Elavon).

Strefa Biznesu jest dostępna przez stronę bankowości elektronicznej Credit Agricole (www.credit-agricole.pl). Po zalogowaniu do Strefy Biznesu klienci posiadający leasing mogą przejść do Portalu KlientEFL bez dodatkowego logowania. Dzięki współpracy z Grupą EFL klienci mają dostęp do swoich umów leasingowych w EFL, mogą również wnioskować o finansowanie w tej formie dodatkowych potrzeb, w tym np. leasing maszyn i urządzeń, sprzętu biurowego czy oprogramowania i wiele innych.

Z platformy mogą korzystać firmy, które posiadają konto bankowe w Credit Agricole, ale również te podmioty, które takiego rachunku nie posiadają. Do 31 lipca przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na otworzenie konta Biznes mogą liczyć na dodatkową gratyfikację w postaci premii finansowej za aktywne bankowanie z Credit Agricole. Do zgarnięcia jest bonus w wysokości nawet do 2000 zł.

Jednym z premiowanych elementów dla jednoosobowych działalności gospodarczych jest aktywowanie dowolnego pakietu księgowości, dostępnego w Strefie Biznesu (usługa oferowana przez firmę CashDirector).