Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Tańsze święta z Klubem Korzyści banku Credit Agricole

Rabaty i promocje to wciąż najpopularniejsza strategia oszczędnościowa Polaków. W Klubie Korzyści Credit Agricole klienci znajdą ponad 30 specjalnych świątecznych ofert, m.in. w sklepach ESOTIQ, CCC, EURO RTV AGD, Empik i Smyk. A miedzy zakupami czeka na nich kawa za 1 zł w sklepach sieci Żabka.

Z roku na rok wzrasta odsetek osób, które aktywnie szukają rabatów i zniżek, żeby oszczędzić. Według badań Credit Agricole jest to już 84 proc. osób, podczas gdy rok temu było ich 78 proc. Co ciekawe, respondenci robią to, nawet jeśli wymaga to od nich dużo czasu i wysiłku.

Klub Korzyści Credit Agricole to największy tego typu klub rabatowy w Polsce. Bank rozwija go już od kilku lat i zaprasza do współpracy nowe punkty handlowo-usługowe - zarówno stacjonarne jak i internetowe. Dzięki temu klienci banku korzystają każdego dnia ze zniżek i rabatów w prawie 10 000 sklepów, znanych i światowych marek. Ostatnio do klubu dołączył ESOTIQ. Atrakcyjne oferty czekają także w CCC, SMYK czy RTV EURO AGD oraz wielu innych miejscach.

- W naszym Klubie Korzyści można zaoszczędzić przez cały rok. Ale z okazji świąt przygotowaliśmy specjalne zniżki, nawet 30 proc. Klienci taniej kupią nie tylko prezenty, ale artykuły spożywcze - i to bez wychodzenia z domu - mówi Aldona Pojda-Niedźwiedź, Manager Zespołu Partnerstw Strategicznych.

Wśród promocji pojawiła się także kawa za 1 zł w Żabce. Żeby z niej skorzystać oraz innych zniżek, trzeba mieć aplikację CA24 Mobile. W niej także klienci sprawdzą każdego dnia nowe oferty prezentowane na głównym ekranie aplikacji. Bank dopasowuje je indywidualnie do każdego klienta.

Rabat z aplikacji realizuje się w prosty sposób. Wystarczy wybrać ofertę i pobrać kod rabatowy. W przypadku sklepów internetowych aplikacja zapamięta kod rabatowy i przeniesie klienta na stronę sklepu. W przypadku sklepów stacjonarnych musi go podać w czasie zakupów i zapłacić dowolną kartą płatniczą Credit Agricole lub skorzystać z płatności mobilnych.

Badanie CAWI zrealizowane w sierpniu i wrześniu 2023 roku, na panelu badawczym Ariadna, N=1619, próba ogólnopolska, reprezentatywna, wiek 16+.