Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Zmiany w ofercie dla klientów instytucjonalnych (MŚP, AGRO)

Od 21 stycznia 2024 roku zmienimy wysokość niektórych opłat i prowizji w kontach firmowych. Ponadto wprowadzimy do naszej oferty kont mobilną autoryzację wpłat i wypłat gotówkowych w naszych Placówkach.

Informację o zmianach wysłaliśmy Państwu w wiadomości w CA24 eBank, jeśli mają Państwo dostęp do tego serwisu. W przypadku braku dostępu - pocztą (listy o zmianach). Poniżej znajdą Państwo pełne wykazy zmian opłat oraz nową tabelę opłat i prowizji.

Do odczytu plików PDF potrzebny będzie zainstalowany na komputerze program np. Adobe Reader. Mogą go Państwo bezpłatnie pobrać ze strony: producenta: http://get.adobe.com/pl/reader/

Jeżeli w terminie 14 dni roboczych od daty otrzymania informacji o zmianach nie złożą Państwo pisemnego oświadczenia o odmowie ich przyjęcia, zmiany zaczną obowiązywać w podanym terminie. Odmowa przyjęcia zmian oznacza wypowiedzenie Umowy konta.

Akceptacja zmian nie wymaga z Państwa strony podpisywania i/lub odsyłania do nas jakichkolwiek dokumentów.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z CA24 Infolinia pod numerem 19 019 lub do wizyty w naszej placówce.