Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na blogu CAsfera.pl w styczniu

W styczniu naszym tematem przewodnim był rozwój osobisty. Poruszyliśmy wiele interesujących zagadnień. Zachęcamy do lektury.

Pewnie nie raz zdarzyło Ci się przygotować mapę myśli czy notatki obrazkowe, które ułatwiają zapamiętywanie. Jeśli lubisz kreatywne zapiski, to koniecznie przeczytaj, czym jest ryślenie. Może to rozwiązanie idealnie się u Ciebie sprawdzi.

Znasz to uczucie, kiedy w połowie dnia orientujesz się, że niewiele udało Ci się zrobić i wciąż czeka na Ciebie mnóstwo pracy? Z pomocą przychodzi technika Pomodoro, która wspiera lepsze zarządzanie czasem.

Rano siłownia, po pracy kino lub teatr, a wieczorem czas na przygotowanie posiłków na kolejny dzień. Tak, to możliwe! Sekret tkwi w planowaniu. Zobacz, jak zaplanować dzień, aby był efektywny.

Podsumuj swoje plany z metodą SMART! Umożliwia ona wartościowy rozwój i dotrzymanie postawionych sobie celów. Sprawdź!

Czy asertywność to Twoja mocna strona? Nauka asertywności przydaje się nie tylko w kontaktach prywatnych, ale też na polu relacji zawodowych. Zobacz, jak uprzejmie, ale stanowczo i bez poczucia winy, odmawiać.

Instagram to przede wszystkim ładne zdjęcia, pomysłowe filmy i przestrzeń pracy influencerów. To miejsce, w którym króluje kreatywność – im jest na wyższym poziomie, tym szybciej Twoje działania zostaną zauważone. Przeczytaj historię pewnej przygody z Instagramem.

Jak wiadomo, uczymy się przez całe życie - najpierw w szkole i na studiach, a później podnosząc swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach. Sprawdź kilka naszych sposobów na efektywne uczenie się.

Postaw na swój rozwój!

Zajrzyj również do naszej zakładki finanse, gdzie czeka na Ciebie kilka nowości.

Rok 2022 nie był udany dla inwestorów. Za to rok 2023 ma przynieść spadek inflacji, łagodniejszą politykę monetarną Banków Centralnych, a tempo wzrostu gospodarczego będzie ograniczone. Zobacz, w co inwestować w tym roku.

Nasze kredyty ratalne są doceniane przez klientów indywidualnych i przedsiębiorców. To zdecydowanie ulubione raty Polaków. Zobacz, co nas wyróżnia.

Słabnąca siła nabywcza pieniądza powoduje zmniejszenie się zdolności kredytowej w banku. Wiemy, jak możesz ją zwiększyć! Przeczytaj nasz poradnik, w którym dzielimy się prostymi sposobami.

Wskaźnik WIBOR cieszy się ostatnio dużą popularnością. To jeden z elementów, na podstawie których bank oblicza oprocentowanie kredytu hipotecznego. Przeczytaj nasz poradnik, z którego dowiesz się, czym jest ten wskaźnik i czy jego zmiana na WIRON wpłynie na oprocentowanie Twojego kredytu.