Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na blogu CAsfera.pl w grudniu

W grudniu na naszym blogu CAsfera.pl odkrywaliśmy świat usług dostępnych na abonament. Sprawdź, jakie korzyści niosą za sobą płatności cykliczne.

Szukasz prezentu dla bliskiej osoby? Abonament na platformę VOD może być strzałem w dziesiątkę! Taki prezent z pewnością zachwyci każdego kinomaniaka i miłośnika seriali.

Usługi subskrypcyjne znacznie usprawniają nasze życie – od dostępu do nieograniczonych form rozrywki po ułatwienie codziennych obowiązków. Zobacz, jak korzystamy z usług subskrypcyjnych.

Aplikacje edukacyjne pozwalające na naukę w dowolnym czasie i miejscu? Możesz je mieć na wyciągnięcie ręki w modelu subskrypcyjnym. Sprawdź, które aplikacje będą najlepiej dopasowane do Twoich zainteresowań.

W ostatnich latach płatności cykliczne stały się znaczącym elementem zarówno w prowadzeniu biznesu, jak i w zarządzaniu domowymi finansami. Co kryje się za ich popularnością?

Do tej pory subskrypcje kojarzyły Ci się tylko z prenumeratą gazet czy streamingiem filmów? Teraz możesz zamówić subskrypcję na zdrowie!

Subskrypcja kawy, przysmaków dla psa czy artykułów higienicznych? To możliwe! Zobacz 5 nietypowych abonamentów, które mogą Cię zaciekawić.

Warto wrócić do wspomnień z dzieciństwa i sięgnąć po filmowe klasyki, które dodadzą nutę świątecznej magii. Zajrzyj do artykułu, w którym znajdziesz najpopularniejsze świąteczne filmy.

To nie wszystko! Opublikowaliśmy jeszcze kilka artykułów, które mogą Cię zainteresować:

Okres świąteczny, pośpiech, uśpiona czujność to bez wątpienia żniwo dla oszustów. Wyszczególniliśmy kilka zasad, o których warto pamiętać, aby nie dać się złapać oszustom.

Profil Zaufany to bez wątpienia wygodne narzędzie, dzięki któremu coraz więcej spraw urzędowych możesz załatwić online. Zobacz, jak założyć Profil Zaufany i jak z niego korzystać.

W naszym banku wolontariat odgrywa istotną rolę – sprzątamy brzegi Odry i Wisły w naszej ekologicznej inicjatywie #mniejplasiku, oddajemy krew i wspieramy różne instytucje niosące pomoc. A to nie wszystko.

Raty w sprzedaży detalicznej to już rynkowy standard. Klienci chętnie z nich korzystają. W ten sposób mogą kupić produkty, na których naprawdę im zależy, a jednocześnie nie muszą się martwić o domowe finanse.

Niezależnie od pory roku w gospodarstwie rolnym zawsze znajdzie się coś do zrobienia. Przy natłoku zajęć i niesprzyjającej pogodzie nietrudno o wypadek. Przeczytaj nasz poradnik i zobacz, jak poczuć się bezpiecznie w swoim gospodarstwie.

Kto jako pierwszy wita Nowy Rok? Gdyby nie polityka, Nowy Rok jako pierwsi witaliby mieszkańcy Nowej Zelandii. Nawet w Polsce niektórzy witają Nowy Rok wcześniej niż inni. Zajrzyj do naszego artykułu, w którym opisujemy ciekawostki geograficzno-polityczne.