Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Najpopularniejsze artykuły na blogu CAsfera.pl w 2023 roku

Nadszedł czas podsumowań! Pod koniec 2023 roku nasz blog CAsfera.pl przywitał czytelników zupełnie nową odsłoną. Odświeżyliśmy jego wygląd, dzięki czemu możesz czerpać z niego jeszcze więcej korzyści.

Zobacz, jakie artykuły cieszyły się największą popularnością w 2023 roku.

 1. Książki, które powinien przeczytać każdy
  Są takie pozycje w literaturze, do których trzeba zajrzeć. Niejednokrotnie te książki inspirują, uczą i pozostawiają trwały ślad w naszych umysłach oraz sercach.
 2. Na co zwrócić uwagę przy kupnie nieruchomości: prawne, techniczne i lokalizacyjne aspekty na rynku pierwotnym i wtórnym
  Zakup nieruchomości, szczególnie tej pierwszej, to bardzo ważna i niejednokrotnie stresująca inwestycja. Warto dobrze przygotować się do tego procesu, aby uniknąć późniejszych problemów i rozczarowań.
 3. Przelew z konta firmowego na prywatne i odwrotnie. Czy można tak robić?
  Wielu przedsiębiorców, szczególnie tych stawiających pierwsze kroki w biznesie, zastanawia się, czy zrobienie przelewu z konta firmowego na prywatne jest zgodne z prawem. Nasz artykuł rozwiewa wszelkie wątpliwości.
 4. 7 sprytnych sposobów na domowy budżet
  Jak w sprytny sposób zapanować nad budżetem domowym i poczuć się jak finansowy guru? Skorzystaj ze sprawdzonych sposobów.
 5. Co zrobić, gdy źle przelejesz pieniądze?
  Ważne, aby w takiej sytuacji nie panikować. Błędnie wykonany przelew można odzyskać. W naszym poradniku opisaliśmy, co robić w poszczególnych sytuacjach.
 6. Jak dodać konto firmowe na białą listę?
  Biała lista podatników VAT jest wykazem, dzięki któremu transakcje są bardziej przejrzyste. Z artykułu dowiesz się, jak zgłosić rachunek na białą listę, ile trwa zapis i kiedy możesz liczyć na decyzję w tej sprawie.
 7. Ustawienia bezpieczeństwa w CA24 eBank – ależ to proste (i jakże ważne)
  Jeśli korzystasz z bankowości internetowej, to wiesz, że bank daje Ci dostęp do ustawień, które pomagają zapewnić bezpieczeństwo Twoich pieniędzy. Zaczynając od logowania do eBanku, przez wykonywane operacje, aż po wylogowanie.
 8. 10 filmowych klasyków na święta
  Warto wrócić do wspomnień z dzieciństwa i sięgnąć po filmowe klasyki, które dodadzą nutę świątecznej magii. Zajrzyj do artykułu, w którym znajdziesz najpopularniejsze świąteczne filmy.
 9. Wszystko co chcesz wiedzieć o WIBOR, ale nie wiesz jak zapytać
  Wskaźnik WIBOR można znaleźć w niemal każdej umowie kredytowej. Ale czym właściwie jest ten wskaźnik i jak się go oblicza? W naszym poradniku znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania.
 10. Hobby a finanse. Realizuj pasje bez narażania budżetu domowego
  Czy hobby musi być kosztowne? Zdecydowanie nie. Zobacz, jak realizować swoją pasję, nie drenując przy tym swojego portfela.

Do przeczytania w 2024 roku!

Redakcja bloga CAsfera.pl