Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Aplikacja CA24 Mobile walczy o nagrodę Mobile Trends Award. Kliknij i zagłosuj

Nasza nowa aplikacja CA24 Mobile Pełna Korzyści została nominowana w konkursie Mobile Trends Awards w kategorii Bankowość mobilna. O tym, czy zdobędzie nagrodę zdecydują internauci. Każdy może zagłosować - wystarczy kliknąć tutaj. Liczymy na wasze głosy! (termin głosowania upływa 16 lutego).

Aplikację CA24 Mobile Pełną Korzyści stworzyliśmy wspólnie z LeanCode oraz Efigence. To zupełnie nowe narzędzie do zarządzania osobistym i firmowym budżetem. Ma niespotykany na polskim rynku interfejs użytkownika z wyjątkowymi elementami nawigacji jak karty akordeonu - na pierwszym ekranie, w których użytkownicy znajdą najpotrzebniejsze informacje; wysuwaną szufladę z historią transakcji czy menu dolne, które nieco łamie utarte schematy. Dzięki temu klienci szybciej i wygodniej mogą zarządzać swoimi finansami. Nowi klienci dzięki tej aplikacji mogą także otworzyć Konto dla Ciebie w Credit Agricole całkowicie zdalnie z użyciem biometrii.

Największym wyróżnikiem aplikacji jest Klub korzyści. Dzięki niemu klienci mogą korzystać ze specjalnych ofert topowych polskich i światowych marek w blisko 10 000 miejsc. Propozycje te są dobierane i dopasowywane indywidualnie do każdego klienta. Klient widzi je od razu na ekranie głównym w unikatowym rozwiązaniu, nazwanym „rzeką korzyści”. Rzeka dosłownie płynie w aplikacji, a w niej płyną atrakcyjne zniżki. Klienci zrealizują rabaty w prosty sposób przez aplikację: wystarczy wybrać ofertę i kliknąć. W przypadku sklepów internetowych aplikacja zapamięta kod rabatowy i przeniesie klienta na stronę sklepu. Oprócz rabatów na zakupy, w „rzece korzyści” klienci znajdą także spersonalizowane oferty produktów i usług banku, dostępne na specjalnych, bardzo atrakcyjnych warunkach.

Mobile Trends Awards to najbardziej prestiżowy konkurs branży mobilnej. Nagrody przyznawane są markom z silną pozycją, które z sukcesem wykorzystują mobilne technologie w swoich projektach. Firmy konkurują ze sobą pod względem innowacyjności, perfekcji oraz dostosowania do potrzeb użytkowników nowych rozwiązań. Laureatów poznamy 28 marca podczas gali Mobile Trends Conference w Krakowie.

Zagłosuj