Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na Blogu CAsfera.pl w lutym

Luty przyniósł wietrzną i deszczową pogodę, jednak my nie zwalniamy w naszym postawieniu, aby było #mniejplastiku. Posłuchaj naszego podcastu lub przeczytaj transkrypt z rozmowy o tym, jak już teraz być bardziej eko i unikać jednorazowych opakowań.

Czy walka z plastikiem dotyczy Ciebie? Dotyczy nas wszystkich! Co robić, aby tego tworzywa było mniej w Twoim domu – podpowiadamy kilka pomysłów i mamy nadzieję, że z łatwością wprowadzisz je w życie.

Oszczędzać można nie tylko pieniądze - wokół nas jest mnóstwo produktów i energii, o które warto dbać, aby nie cierpiało środowisko, ani Twój portfel. Rozejrzyj się wokół i sprawdź, które zasady z naszej infografiki możesz wdrożyć już dziś.

Przed Tobą radosna chwila przyjścia na świat Twojego dziecka? Zanim przejdziesz na urlop rodzicielski, poznaj nasze wskazówki, które pozwolą Ci cieszyć się nadchodzącym okresem w Twoim życiu, bez zmartwień o formalności w miejscu pracy.

Co warto wiedzieć o akcjach i instrumentach pochodnych? Świat inwestycji jest ogromny, jednak są podstawowe pojęcia, które dobrze poznać na początku swojej przygody. Garść przydatnych definicji znajdziesz na naszym blogu.