Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na Blogu CAsfera.pl w lutym

Inwestowanie wymaga obszernej wiedzy – dobrze znać eksperta, który się nią podzieli i pokaże na przykładzie, czym są zlecenia STOP LOSS czy STOP LIMIT. Dzięki nim zadbasz o bezpieczeństwo zainwestowanych środków, nawet gdy wskaźniki zmieniają się bardzo dynamicznie. Zanim jednak zdecydujesz się na zakupienie akcji, sprawdź czy spółka nie jest na liście alertów. Konkretne oznaczenia wiele powiedzą o sytuacji emitenta i pozwolą Ci podjąć jak najlepszą decyzję.

Każdemu zdarzyło się kupić los w Lotto. Któż nie miał nadziei, że trafi akurat te 6 magicznych liczb, które zaowocują niespodziewanym zyskiem? Warto się zapoznać z wyliczeniami, jakie jest prawdopodobieństwo wygranej – porównania mogą zaskakiwać :) To w końcu jak wygrać w lotto?

Choć przedmioty w szkole czasem nie porywają, tak centra nauki niezmiennie przyciągają tłumy – tych dorosłych, ale i najmłodszych. Bo umysł należy pobudzać jak najwcześniej! Zapoznaj się z listą wybranych ogrodów i centrów nauki, gdzie z całą rodziną można się wspaniale bawić i wiele nauczyć!

Początek roku to czas podsumowań także w miejscu pracy. Do rozmowy rocznej możesz przygotować się już teraz: zastanów się nie tylko nad tym, co się wydarzyło w 2018, ale także zaplanuj swój przyszły rozwój zawodowy. Jakie masz plany?

A może szykujesz się do zmiany kierunku Twojej kariery? Rozstanie się z obecnym pracodawcą wymaga zadbania o odpowiednie dokumenty – dowiedz się, ile wynosi Twój czas wypowiedzenia i jakie przepisy regulują zakończenie stosunku pracy.

--

Przeczytaj więcej ciekawych artykułów na blogu pracowników Credit Agricole: CAsfera.pl