Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na Blogu CAsfera.pl w kwietniu

Tradycja wiosennych porządków jest widoczna w Twoim domu każdego roku? Tak jak swoją przestrzeń, możesz uporządkować sprawy związane z kontem w banku. Nie jest to takie trudne, jak się wydaje, tym bardziej, że możesz mieć doradcę, który zajmie się Twoimi finansami?

Porządek w domu i na rachunku osobistym już jest? To czas na odświeżenie Twojego CV. Łatwo jest popełnić błąd, zwłaszcza gdy dopiero zaczynasz tworzyć swój życiorys zawodowy. Są jednak błędy, które często się powtarzają, a dzięki lekturze artykułu, możesz się ich ustrzec.

Z czystym umysłem możesz teraz zabrać się za rozszerzanie swojej sieci kontaktów. Znasz określenie "networking"? Warto dowiedzieć się, na czym on polega i ile korzyści może Ci przynieść dbanie o zawierane znajomości na serwisach społecznościowych, zwłaszcza tych poświęconym biznesowi.

Twój uporządkowany świat zakłóca hałas? Wciąż odczuwamy skutki niskiej świadomości o zanieczyszczeniu hałasem. Światowe trendy kierują się ku miejscom spokoju i relaksu, bo przecież nie bez powodu tak bardzo lubimy "błogą ciszę".

A jeśli interesują Cię kwestie Twojej kondycji i samopoczucia, z pewnością zaciekawi Cię fakt, że płacenie kartą... jest zdrowsze! Poznaj zalety używania tego środka płatności i przeczytaj wiele innych informacji na naszym blogu casfera.pl!

--

Przeczytaj więcej ciekawych artykułów na blogu pracowników Credit Agricole: CAsfera.pl