Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowa oferta kredytów mieszkaniowych w Credit Agricole

Bank Credit Agricole odświeżył swoją ofertę kredytów hipotecznych. Klienci sami mogą zdecydować, czy wolą kredyt bez prowizji, czy niższą marżę. Wstępne informacje o dostępnym kredycie wydawane są błyskawicznie, a za wcześniejszą spłatę kredytu nie trzeba dodatkowo płacić.

- Odświeżając ofertę kredytu mieszkaniowego bacznie przyglądaliśmy się naszej konkurencji, ale też wsłuchiwaliśmy się w oczekiwania i opinie naszych klientów. W ten sposób skonstruowaliśmy prostą i elastyczną ofertę, która na pewno wyróżni się na rynku – przekonuje Grzegorz Górski, dyrektor Pionu Zarządzania Produktami i Segmentami w Credit Agricole.

Klient może sam wybrać, czy woli zaciągnąć kredyt bez prowizji ale z wyższą marżą lub kredyt z prowizją i obniżoną marżą. Może też zdecydować się na ofertę standardową (bez żadnych dodatkowych produktów) lub ofertę rozszerzoną, w której można wybrać kredyt połączony z otwarciem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, ubezpieczeniem na życie lub ubezpieczeniem nieruchomości.

Oprócz atrakcyjnej ceny i prostych zasad dotyczących marży, nowa oferta Credit Agricole ma i inne zalety: dochody współkredytobiorców mogą być łączone w ramach ich wspólnego konta, nie ma prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu, klienci mogą również skorzystać z tzw. „wakacji kredytowych”, czyli przerwy w spłacie rat kredytu.

Minimalna kwota udzielanych kredytów to 40 000 zł, maksymalna zależy od zdolności kredytowej klienta i wartości nieruchomości. Minimalny wkład własny, jakiego bank oczekuje od klientów wynosi 10% kosztu zakupu nieruchomości. Kredyty udzielane są na maksymalnie 35 lat.

Obsługą klienta zajmują się doradcy w placówkach lub eksperci hipoteczni w Contact Center. Cały proces decyzyjny został uproszczony a formalności zredukowane do minimum. Po złożeniu formularza (w placówce lub na stronie www) klient otrzymuje informację o dostępności kredytu najpóźniej w ciągu 24 godzin.