Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na Blogu CAsfera.pl w lipcu

W każdym wieku czeka na nas wiele wyzwań: duża część z nich to te zawodowe. W czasach mediów społecznościowych informacje, które o sobie umieszczamy, mogą wiele powiedzieć naszemu obecnemu, jak i przyszłemu pracodawcy. Czy warto mieć LikedIna i jak stworzyć profesjonalny profil? Mamy dla was kilka rad.

Część z nas zaczęła odkładać środki na poczet emerytury. Ale skąd wiadomo, ile pieniędzy będziemy potrzebowali w przyszłości? Pewnych przewidywań dokonał nasz ekspert od inwestycji i podpowiada, jak zapewnić sobie wystarczające pieniądze po zakończeniu kariery zawodowej.

Na pewno na oszczędzanie ma wpływ inflacja, ale jak ona wpływa na nasze codzienne życie i planowanie domowego budżetu? Jak uchronić się przed jej negatywnymi skutkami przeczytasz w artykule.

Obowiązkowym elementem ubezpieczenia pojazdu jest OC – czy wiesz, że może być ono przydatne nawet wtedy, kiedy nie posiadasz auta? Dowiedz się więcej, w jakich sytuacjach ten typ ochrony pomoże Ci mieć spokojną głowę nawet w niespodziewanych sytuacjach?

--

Przeczytaj więcej ciekawych artykułów na blogu pracowników Credit Agricole: CAsfera.pl