Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowa bankowość internetowa w Twoim banku Credit Agricole

[Aktualizacja 3]

Zmiana w logowaniu do serwisu internetowego CA24 - zobacz więcej

***

[Aktualizacja 2]

Nowy Serwis internetowy CA24 jest już jest dostępny dla wszyskich klientów. Zapraszamy do korzystania.

***

[Aktualizacja]

W najbliższy piątek, 21 czerwca udostępnimy nowy Serwis internetowy CA24 eBank dla wszystkich klientów. Pamiętaj, że do nowego serwisu zalogujesz się używając dotychczasowego identyfikatora i hasła.

***

Niebawem udostępnimy nowy Serwis internetowy CA24. Zaprojektowaliśmy go z myślą o potrzebach i oczekiwaniach naszych klientów indywidualnych i firmowych, zgodnie z nowymi trendami rynkowymi. Przygotowaliśmy wiele nowych funkcji i ułatwień. Zadbaliśmy też o nowoczesny wygląd.

Zobacz, najważniejsze zmiany:

Logowanie - na tym etapie wprowadziliśmy tzw. obrazek bezpieczeństwa, który będzie widoczny podczas każdego logowania do serwisu. To dodatkowe zabezpieczenie - dzięki niemu przy każdym logowaniu do bankowości elektronicznej będziesz mieć pewność, że jesteś na prawdziwej stronie banku. To Ty wybierzesz swój obrazek bezpieczeństwa spośród naszych propozycji, możesz go także zmieniać, kiedy tylko zechcesz.

Ekran główny - bezpośrednio po zalogowaniu będziesz mieć widok na swoje finanse i ostatnie transakcje. Ten ekran będziesz mieć możliwość też dopasować do swoich potrzeb - wybierzesz, który z Twoich produktów chcesz widzieć tu domyślnie. Może to być np. saldo Twojego konta, karta kredytowa lub kredyt gotówkowy. A jeśli masz u nas konto firmowe i indywidualne, możesz wybrać które z nich ma być wyświetlane jako pierwsze.

Historia - już na ekranie głównym zobaczysz skróconą listę Twoich ostatnich transakcji, a do szczegółów przejdziesz jednym kliknięciem. Będziesz móc też łatwo wyszukiwać transakcje po słowach kluczowych, np. po nazwie odbiorcy, grupować transakcje w kategorie, ponawiać te same przelewy i wykonać przelew odwrotny.

Analiza finansów - to nowa funkcja, którą przygotowaliśmy żeby ułatwić Ci zarządzanie budżetem. Twoje wydatki będą automatycznie układać się w kategorie np. codzienne wydatki, rozrywka, wakacje i podróże lub samochód.

Personalizacja - sam zdecydujesz jak będzie wyglądać Twój Serwis internetowy CA24, wybierzesz m.in. tło, obrazek bezpieczeństwa, Twoje skróty do przydatnych funkcji, rachunki domyślne.

Już wkrótce zaprosimy Cię do świata nowej bankowości internetowej banku Credit Agricole.