Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na Blogu CAsfera.pl w maju

Pierwsze większe środki dzieci otrzymują przy okazji urodzin, świąt czy komunii. To dobry czas, aby nauczyć Twoją pociechę oszczędzania, ale także... inwestowania! Jak mogą wyglądać wstępne prognozy dla wybranych okresów i kapitałów początkowych? Przeczytaj!

Są hity na lato i są hity na lata – muzyka zmienia się cały czas, ale także sposób jej konsumowania. Tę samą piosenkę kiedyś nagrywało się na płyty winylowe, taśmy szpulowe, następnie kasety, płyty CD... a teraz? Jak słuchasz muzyki w XXI wieku?

Lato to najlepszy czas na opalanie, wycieczki rowerowe i pierwsze doświadczenia zawodowe ? W przerwie miedzy studiami i szkołą warto podjąć pierwsze kroki w kreowaniu kariery, zwłaszcza gdy mnóstwo firm oferuje praktyki i staże w okresie wakacyjnym. Jak stworzyć swoje pierwsze CV?

Gdy można wesprzeć rekord, a zwłaszcza ten zielony, Credit Agricole dołącza do akcji! Zazieleniliśmy nasze placówki we Wrocławiu, Białymstoku, Rzeszowie, Szczecinie i Łodzi. A to jedno z kilku naszych działań na rzecz środowiska. Nie możemy doczekać się kolejnych akcji!

--

Przeczytaj więcej ciekawych artykułów na blogu pracowników Credit Agricole: CAsfera.pl