Numer kontaktowy 19 019 Zgubienie karty +48 71 354 90 09
Pytania i odpowiedzi

Czy należy mi się zwrot prowizji za udzielenie kredytu, jeżeli spłacę kredyt przed terminem wynikającym z umowy?

Informacja z 11 maja 2020 r. o zwrocie prowizji w przypadku przedterminowej spłaty kredytu konsumenckiego.

Jeśli spłacą lub spłacili Państwo kredyt konsumencki przed terminem określonym w umowie, zwrócimy Państwu część kosztów kredytu (prowizji) za okres, o który została skrócona umowa. Dotyczy to kredytów konsumenckich tj. pożyczki gotówkowej, pożyczki konsolidacyjnej, kredytu na zakup towarów lub usług, które są opisane w art. 49 ustawy o kredycie konsumenckim z 12 maja 2011 r.

Zwrot prowizji dotyczy kredytów zawartych i spłaconych po 18 grudnia 2011 r., czyli po wejściu w życie Ustawy o kredycie konsumenckim z zastrzeżeniem:

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, zapraszamy do naszych placówek i do kontaktu telefonicznego pod numerem: 19 019 (koszt wg stawki operatora).