Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Zainspiruj się na walentynki z Credit Agricole

Przygotowaliśmy wyjątkowe oferty, dzięki którym możesz mniej zapłacić za walentynkowe prezenty dla najbliższych osób. Możesz zyskać bony do Biedronki i Allegro, a w Klubie Korzyści czekają na Ciebie dodatkowe rabaty.

100 zł na zakupy na Allegro z kartą kredytową

Żeby skorzystać promocji i zyskać 100 zł na zakupy na Allegro, do 16 lutego należy zakupić kartę kredytową Silver lub Gold. Następnie wystarczy płacić tą kartą za zakupy. Za płatności na kwotę min. 100 zł zwrócimy klientom 5 zł. Zwroty będziemy naliczać od dnia zawarcia umowy do 31 marca 2024 r. (maksymalnie wypłacimy 20 zł zwrotu). Po otrzymaniu zwrotu 20 zł, klienci dostaną od nas także kartę podarunkową do Allegro o wartości 100 zł.
Dodatkowo zwolnimy klientów z opłat: dla kart Silver z opłaty miesięcznej przez rok, z kolei dla kart Gold z opłaty za wydanie karty w pierwszym roku.

50 zł na zakupy w Biedronce z limitem w koncie

Osoby, które od dzisiaj do 16 lutego podpiszą umowę limitu w koncie na kwotę min. 3 000 zł i do 12 kwietnia 2024 r. zapłacą kartą debetową min. 10 razy, otrzymają e-kod do Biedronki o wartości 50 zł. W promocji zwolnimy również klientów z opłaty za przyznanie limitu. Kartę podarunkową do Allegro, a także e-kod do Biedronki można odbierać w Klubie Korzyści w apce.

Jeżeli brakuje Ci inspiracji na nadchodzące walentynki, to właśnie w Klubie Korzyści odkryjesz wyjątkowe, walentynkowe rabaty m.in. na czekoladki, bieliznę czy bilety do kina. Odwiedź CA24 Mobile i spraw prezent sobie lub komuś bliskiemu.

Sprawdź, jak korzystać z rabatów