Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Ubezpiecz się bez wychodzenia z domu w aplikacji CA24 Mobile

Credit Agricole nie przestaje rozwijać swojej aplikacji CA24 Mobile. Teraz klienci mogą kupić w niej ubezpieczenie Pomoc dla Ciebie. Wygodnie i bez wychodzenia z domu.

- Chcemy być bankiem, który wykorzystuje technologie, by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Zależy nam, żeby klienci jak najwięcej spraw mogli wygodnie załatwić w kanałach zdalnych - bez konieczności wizyty w placówce. Możliwość zakupu ubezpieczenia Pomoc dla Ciebie w CA24 Mobile to kolejny krok w tym kierunku - mówi Janusz Kępiński, dyrektor Departamentu Bankowości Internetowej i Mobilnej.

Żeby kupić ubezpieczenie w aplikacji CA24 Mobile wystarczy wejść w Majątek, a następnie kliknąć zakładkę Ubezpieczenia, hasło Ubezpiecz się, dalej Pakiety assistance i Kup Ubezpieczenie przy odpowiednim pakiecie. Podczas zakupu, klient na kolejnych ekranach zobaczy wszystkie niezbędne informacje, czyli:

W zakładce dokumenty znajdzie również Ogólne warunki ubezpieczenia, tabelę składek, informacje o produkcie oraz o banku, wyrazi zgody regulacyjne i opcjonalne marketingowe, wybierze rachunek, z którego bank będzie pobierać składki, zobaczy podsumowanie oferty. Na końcu wystarczy, że kliknie Kup Ubezpieczenie, wpisze PIN i… gotowe!

- Taka forma zakupu ubezpieczenia to spora oszczędność czasu. Cały proces zaprojektowaliśmy tak, by był przyjazny i intuicyjny dla użytkowników. Wystarczy kilka kliknięć i gotowe! - podkreśla Janusz Kępiński.

Pomoc dla Ciebie to ubezpieczenie, które zapewni pomoc w nagłych i nieprzewidzianych sytuacjach w życiu codziennym. Klienci mają do wyboru dwa warianty ubezpieczenia. Wariant podstawowy - Pomoc dla Ciebie oraz rozszerzony - Pomoc dla Ciebie Plus. To również oszczędność pieniędzy i środowiska. Zamiast wyrzucać zepsuty sprzęt klienci mogą zdecydować się na naprawę.

Z ubezpieczaniem Pomoc dla Ciebie zyskują dostęp do pomocy fachowców: elektryka, hydraulika, ślusarza, dekarza, szklarza, technika urządzeń grzewczych oraz serwisanta urządzeń AGD i RTV. Koszty usług fachowców, którzy przyjeżdżają do klienta, pokrywa ubezpieczyciel. Klient płaci jedynie za potrzebne części lub akcesoria. Aktualnie osoby, które otwierają konto w Credit Agricole, mogą skorzystać z ubezpieczenia Pomoc dla Ciebie za 0 zł przez pierwszych 6 miesięcy.

Zobacz jak kupić ubezpieczenie assistance w aplikacji mobilnej?