Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Płacąc kartą za zakupy, przy okazji wypłacisz gotówkę

Podczas zakupów przypomniało Ci się, że będzie Ci potrzebna gotówka i chcesz ją szybko wypłacić? Dzięki usłudze cashback możesz jednocześnie zapłacić za zakupy i wypłacić pieniądze ze swojego konta w Credit Agricole.

Cashback to usługa, dzięki której każda osoba, która posiada kartę płatniczą, może wypłacić pieniądze przy okazji płacenia kartą w oznaczonych punktach handlowo-usługowych. Żeby skorzystać z usługi, wystarczy przed płatnością kartą poinformować sprzedawcę o chęci wypłaty gotówki (bez względu na limit wypłaty, kwota, jaką mogą wypłacić klienci w ramach usługi cashback, jest uzależniona od kwoty gotówki dostępnej w kasie).

Z usługi można skorzystać w każdym punkcie oznaczonym logo VISA oraz MASTERCARD, gdzie znajduje się terminal płatniczy. W Polsce będą to sklepy, stacje benzynowe oraz placówki pocztowe. Cashback jest usługą, za którą bank pobiera prowizję zgodną z tabelą opłat i prowizji.

Materiał został przygotowany w ramach współpracy Credit Agricole Bank Polska S.A. z Fundacją Polska Bezgotówkowa. Po więcej informacji zapraszamy na stronę Cashback | Polska Bezgotówkowa - Fundacja Polska Bezgotówkowa