Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na blogu CAsfera.pl w styczniu

W styczniu na blogu CAsfera.pl pisaliśmy o postanowieniach noworocznych i rozwoju osobistym. Sprawdź, jakie tematy poruszyliśmy.

Redukcja wydatków nie oznacza samych poświęceń. Chodzi o przemyślane, drobne zmiany w naszych codziennych nawykach. Przeczytaj artykuł i zobacz, że nie jest to trudne!

Zdarzyła Ci się sytuacja, w której bankomat „zjadł” Ci pieniądze? Przygód z bankomatami można mieć wiele. Wyjaśniamy, że nie warto się tym stresować.

Noworoczne postanowienia powinny być: realistyczne, dostosowane do zmieniających się warunków rynkowych i oparte na zrozumieniu własnych limitów finansowych. Sprawdź, jak zrobić bilans swoich wydatków.

Czy książki o finansach mogą być fascynujące? Udowadniamy, że tak! Wybraliśmy 6 pozycji, dzięki którym zmienisz sposób myślenia o pieniądzach.

Edukacja dziecka to jedna z najważniejszych inwestycji w jego przyszłość. W jakie formy edukacji warto inwestować od najmłodszych lat dziecka? Podpowiadamy!

Inwestowanie w siebie zaczyna się od świadomego rozwijania posiadanych umiejętności. Odkryj pełnię osobistego potencjału w 7 krokach.

Planowanie wakacji z rodziną już na początku roku? Tak! Warto się do tego dobrze przygotować i zadbać, aby ten czas był wyjątkowy, bez nadwyrężania domowego budżetu.

Ograniczenia finansowe nie powinny być barierą w dążeniu do sportowego trybu życia. Zobacz, jak bezkosztowo wdrożyć aktywność fizyczną do swojej codzienności.

Jeśli jesteś miłośnikiem samorozwoju, to te 7 książek powinno się znaleźć na Twojej półce. Nie tylko Cię zainspirują, ale też sprowokują do głębszej refleksji.

Wprowadzenie prostych nawyków finansowych może zapewnić Ci bezpieczeństwo. Jak to zrobić? Zajrzyj do naszego artykułu na blogu.

Bez wątpienia płatności BLIK zrewolucjonizowały świat bankowości. To chyba najszybsza i najwygodniejsza forma przelewu. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, na co uważać korzystając z tej formy płatności.

Lista postanowień noworocznych przygotowana? A może decydujesz się na drobne zmiany, bez konieczności odhaczania kolejnych punktów z listy? Zacznij od prostych rzeczy, a każdego dnia będziesz mieć więcej siły i motywacji.

Zobacz też nowe artykuły skierowane do przedsiębiorców:

Poszukiwanie klientów to dla wielu przedsiębiorców najtrudniejszy etap sprzedaży. Poznaj prospecting i 10 technik, które sprawią, że więcej osób usłyszy o Twojej marce.

Czy CSR i troska o środowisko to tylko działania marketingowe? Akcje społeczne wymyślane dla rozgłosu nie poniosą się daleko. Prawdziwe dobro nie wymaga reklamy. Sprawdź, jak budować wiarygodność biznesową.

Kolor to coś, co otacza nas na każdym kroku i definiuje nasz świat. Większość z nas wierzy, że może on uspokajać, wywoływać emocje i wpływać na podejmowane decyzje zakupowe. Czy tak jest naprawdę?