Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Bezpłatne usługi Credit Agricole dla przedsiębiorców i rolników

Bank Credit Agricole wprowadził nową tabelę opłat i prowizji dla klientów biznesowych i rolników indywidualnych. Aktualizacja cen jest podyktowana przede wszystkim aktualną sytuacją rynkową, jak również rozwijaniem oferty i dostępnych narzędzi, które mają wspierać polskich przedsiębiorców w prowadzeniu codziennego biznesu. Z wielu usług można korzystać bezpłatnie po spełnieniu określonych warunków.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w nowym cenniku bank uwzględnił szereg czynników, które zapewniają bezpłatne korzystanie z podstawowych usług, m.in. prowadzenia konta, korzystanie z karty płatniczej do konta czy (w wybranych pakietach kont) przelewy internetowe i w aplikacji. Wystarczy zapewnić odpowiednie comiesięczne wpływy, wykonać jeden przelew do ZUS (raz w miesiącu) lub utrzymać odpowiednie saldo na koncie (warunki różnią się w zależności od rodzaju posiadanego konta).

Wpłaty gotówki na konto w Credit Agricole można bezpłatnie realizować we wpłatomatach. Wypłata gotówki z konta za pośrednictwem bankomatów zlokalizowanych przy placówkach banku również jest bezpłatna. Natomiast zamiast płatnych komunikatów SMS (nie dotyczy haseł jednorazowych do serwisu CA24 eBank) można wybrać bezpłatne powiadomienia PUSH w aplikacji CA24 Mobile.

W przypadku pakietu Konto Agricole bank premiuje tych rolników, którzy korzystają z bankowości internetowej i aplikacji CA24 Mobile. Przelewy wykonywane w tych kanałach są zawsze i bezwarunkowo bezpłatne. Poza tym w tym pakiecie konta rolnicy mają bezpłatne wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju.

Warto przypomnieć, że w styczniu Credit Agricole uruchomił nową platformę internetową pod nazwą Strefa Biznesu, która oferuje przedsiębiorcom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą szereg usług wspomagających codzienną pracę. Wśród nich należy wymienić m.in. możliwość zarządzania produktami leasingowymi (we współpracy z EFL), księgowość dla biznesu czy podpis kwalifikowany. Strefa Biznesu będzie stale rozwijana, by spełniała oczekiwania przedsiębiorców i wspierała ich codzienną pracę.