Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Zacznij radosną majówkę z kartą kredytową Credit Agricole

Bank Credit Agricole przygotował specjalną ofertę na majówkę. Klienci mogą zostać zwolnieni z opłat za kartę i skorzystać ze zwrotów za transakcje bezgotówkowe. Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów banku.

Z myślą o majówce bank Credit Agricole przygotował specjalną ofertę kart kredytowych. W ramach promocji klienci mogą aż przez rok nie płacić za korzystanie z karty kredytowej. Wystarczy, że są lub zostaną posiadaczami Konta dla Ciebie w Credit Agricole i kupią kartę kredytową Silver z limitem min. 5 000 zł bądź Gold z limitem min. 6 000 zł. Klienci, którzy zakupią kartę Silver zostaną zwolnieni z opłaty miesięcznej przez 24 miesiące. W przypadku karty Gold w pierwszym roku klient nie zapłaci za jej wydanie.

Dodatkowo klienci otrzymają 20 zł zwrotu za każdą płatność bezgotówkową na kwotę min. 200 zł (maksymalnie 480 zł rocznie, ale nie więcej niż 40 zł miesięcznie). Użytkownicy kart Credit Agricole mogą także uzyskać 4 proc. zwrotu wartości noclegu na Booking.com. Rabat jest dostępny w Klubie Korzyści banku.

Promocja skierowana jest do osób, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie miały karty kredytowej w Credit Agricole. Akcja potrwa do 30 kwietnia.