Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Wideokwadrans na oszczędzanie z Credit Agricole

Bank Credit Agricole 13 lipca rozpoczyna cykl 15-minutowych webinariów o mądrym wydawaniu pieniędzy. Do współpracy zaprosił twórców internetowych oraz ekspertów finansowych. Pierwszy odcinek będzie poświęcony taniemu podróżowaniu.

Bank Credit Agricole już od kilku lat buduje kulturę mądrego zarządzania domowym budżetem, oszczędzania pieniędzy w kampanii #WyzwanieOszczędzanie. Na Facebooku stworzył grupę, która już teraz liczy niemal 6 tysięcy osób. Udział w niej jest bezpłatny i możliwy dla wszystkich chętnych. Jest to miejsce wymiany doświadczeń, inspiracji, poszukiwania najlepszych patentów na najefektywniejsze strategie oszczędnościowe - zarówno przez uczestników grupy jak i ekspertów, których bank zaprasza do udziału w kampanii.

W najbliższy czwartek, 13 lipca, bank rozpoczyna nowy cykl webinarów, tym razem w formie 15-minutowych spotkań z ekspertem online. Pierwszy odcinek „Kwadransa na oszczędzanie” będzie poświęcony taniemu podróżowaniu. Bloger podróżniczy Łukasz Kędzierski podzieli się radami, jak oszczędzać pieniądze na wakacje i jak zaplanować wyjazd przyjazny dla swojego portfela. Na kolejnym spotkaniu opowie on, jak efektywnie wykorzystywać dni wolne, żeby móc podróżować przez cały rok. Ostatnie spotkanie z tym ekspertem poświęcone będzie podróżowaniu z dziećmi.

Harmonogram webinariów:

Czwartek, 13 lipca, godz. 19:00 - Skąd wziąć pieniądze na podróże?

Środa, 19 lipca, godz. 19:00 - Jak można podróżować w roku prawie 100 dni pracując na etacie?

Czwartek, 27 lipca, godz. 19:00 - Podróżowanie z dziećmi może być proste i ciekawe!

Łukasz Kędzierski jestem autorem bloga podróżniczego Łukasz Kędzierski: podróże i fotografia (https://www.lukaszkedzierski.com/), gdzie publikuje artykuły i fotoreportaże dotyczące samodzielnie organizowanych swoich rodzinnych podróży po całym świecie – w Azji, Europie i Polsce.