Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Płacąc kartą za zakupy, przy okazji wypłacisz gotówkę

Podczas zakupów przypomniało Ci się, że musisz jeszcze wypłacić gotówkę, ale nie wiesz, jak zrobić to najszybciej? Dzięki usłudze cashback możesz w prosty sposób zapłacić za zakupy i jednocześnie wypłacisz pieniądze ze swojego konta w Credit Agricole.

Cashback to usługa, dzięki której każda osoba, która posiada kartę płatniczą, może wypłacić pieniądze przy okazji płacenia kartą w oznaczonych punktach handlowo-usługowych. Żeby skorzystać z usługi, wystarczy przed płatnością kartą poinformować sprzedawcę o chęci wypłaty gotówki (bez względu na limit wypłaty, kwota, jaką mogą wypłacić klienci w ramach usługi cashback, jest uzależniona od kwoty gotówki dostępnej w kasie).

Z usługi można skorzystać w każdym punkcie oznaczonym logo VISA oraz MASTERCARD, gdzie znajduje się terminal płatniczy. W Polsce będą to sklepy, stacje benzynowe oraz placówki pocztowe. Cashback jest usługą, za którą bank pobiera prowizję zgodną z tabelą opłat i prowizji.

Materiał został przygotowany w ramach współpracy Credit Agricole Bank Polska S.A. z Fundacją Polska Bezgotówkowa. Po więcej informacji zapraszamy na stronę Cashback | Polska Bezgotówkowa - Fundacja Polska Bezgotówkowa