Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Skorzystaj z promocji na karty kredytowe Credit Agricole i odbierz nawet 200 zł zwrotu

Płać za wakacyjne zakupy kartą kredytową, a pieniądze wrócą do ciebie! Każda osoba, która od 1 do 30 czerwca podpisze umowę o kartę kredytową Silver lub Gold od Credit Agricole, może skorzystać z wyjątkowej promocji i dostać zwrot 3 proc. wartości transakcji.

Żeby skorzystać z oferty, należy złożyć wniosek o kartę kredytową Visa Silver, Visa Gold, Mastercard Silver lub Mastercard Gold. Od momentu zawarcia umowy aż do 30 września br. bank Credit Agricole będzie naliczać premię za płatności kartą na wakacjach.

Zwroty za transakcje na wakacjach

Zwrot otrzymamy za opłacenie: wycieczek w biurze podróży, biletów lotniczych, taksówek, kolei, promów i innych środków transportu, hoteli czy restauracji, również na lotniskach. Pełna lista miejsc znajduje się w regulaminie promocji.

Wysokość premii to 3 proc. wartości transakcji opłaconej kartą kredytową. Maksymalna kwota, którą można otrzymać za okres od 1 czerwca do 30 września, to 200 zł. Premia wypłacana jest w dniu zaksięgowania płatności poprzez zmniejszenie wielkości zadłużenia lub zwiększenie nadpłaty w przypadku dodatniego salda.

Darmowa karta przez rok

Każdy, kto skorzysta z oferty, przez 12 miesięcy jest zwolniony z opłat za kartę. Poza promocją za utrzymanie karty Silver płaci się 10 zł miesięcznie, z kolei za kartę Gold 190 zł w pierwszym roku użytkowania.

W promocji może wziąć udział każdy, kto ma lub otworzy Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie MOVE! lub Konto dla Ciebie VIP, a w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie miał głównej karty kredytowej Silver lub Gold. Warunkiem jest posiadanie zdolności kredytowej i spełnianie wymogów formalnych dla kart kredytowych.

Jeszcze taniej w Klubie korzyści

To jednak nie wszystko! Poza promocją na karty kredytowe każdy klient Credit Agricole może każdego dnia kupować taniej w Klubie korzyści. Oferuje on zniżki nawet do 45 proc. do blisko 10 tysięcy miejsc w całej Polsce - w tym na hotele, gastronomię czy turystykę. To dobry sposób, aby podwójnie korzystać na wakacyjnych zakupach!