Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Promocja kart kredytowych w Credit Agricole

Ruszyła nowa promocja kart kredytowych w banku Credit Agricole. Klienci mogą zyskać nawet 480 zł. Nie zapłacą również za kartę w pierwszym roku.

W ramach promocji banku Credit Agricole „Więcej radości z kartą kredytową” klienci otrzymają nawet 480 zł premii. Bank zwróci klientom 10 zł za każde wydane min. 200 zł w jednej transakcji - maksymalnie 40 zł miesięcznie. Wystarczy, że kupią kartę Mastercard/Visa Silver z limitem min. 4 tys. zł bądź Mastercard/Visa Gold z limitem min. 5 tys. zł oraz są lub zostaną posiadaczami Konta dla Ciebie w Credit Agricole. Dodatkowo klienci nie zapłacą za wydanie karty Gold, a w przypadku karty Silver zostaną zwolnieni na rok z opłaty miesięcznej.

- To kolejny raz, kiedy wychodzimy z tak atrakcyjną promocją do naszych klientów. Ta oferta cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego chętnie do niej wracamy. Tym razem chcemy zaoferować dodatkową korzyść w postaci zwolnienia z opłaty za kartę w pierwszym roku - mówi Mateusz Dziuba, dyrektor Biura Kart Kredytowych i Płatności Alternatywnych. Promocja skierowana jest do osób, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie miały karty kredytowej w Credit Agricole.