Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na blogu CAsfera.pl we wrześniu

We wrześniu na blogu CAsfera.pl pisaliśmy o zarządzania budżetem. Sprawdź nasze nowości:

Smartfon jako asystent finansowy? Tak! Aplikacje mobilne na smartfony stały się zaawansowanymi narzędziami umożliwiającymi zarządzanie naszymi finansami z każdego miejsca na świecie.

Jeśli czujesz, że Twój budżet domowy wymyka się spod kontroli, to asystent finansowy powstał właśnie dla Ciebie. Zarządzaj swoimi wydatkami, dochodami i oszczędnościami w jednym miejscu.

Zarządzanie finansami osobistymi nie musi być trudnym zadaniem. W świecie pełnym nowoczesnej technologii wystarczy odpowiednie narzędzie, które Ci to ułatwi.

Freelancerze! Przejmij kontrolę nad swoimi finansami. Przygotowaliśmy 7 wskazówek, które pozwolą Ci osiągnąć finansowe mistrzostwo.

Aplikacje mobilne wspierają zarządzanie finansami, jak również Twoje życiowe plany. Poznaj 7 aplikacji, które mogą zostać Twoimi osobistymi doradcami w różnych dziedzinach życia – od nauki języków obcych do planowania zakupów spożywczych.

Rozwój technologii na wyciągnięcie ręki

Zobacz, co jeszcze przygotowaliśmy:

Przed Tobą remont mieszkania? To jedno z wyzwań, które przynosi dużą satysfakcję, jak i wiele stresu. Kluczem do sukcesu jest efektywne planowanie! Sprawdź nasze sposoby na oszczędny i wydajny remont.

Jak rozpoznać, czy jesteś na prawdziwej stronie banku? Te elementy powinny zwrócić Twoją uwagę. Przeczytaj nasz artykuł i nie daj się złowić.

Za niecałe 2 lata wszystkie osoby prowadzące swój biznes będą podlegać obowiązkowej integracji kas fiskalnych online z terminalem płatniczym. Zobacz, jak przygotować się do tego wymogu i przy okazji zmniejszyć koszty prowadzenia firmy.