Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na blogu CAsfera.pl w maju

W maju pisaliśmy o aktywności fizycznej i zdrowym stylu życia. Zobacz nowości na blogu CAsfera.pl:

Podczas aktywności fizycznej nasz organizm wytwarza wiele hormonów i neuroprzekaźników, które wpływają na poprawę samopoczucia i zwiększenie poziomu szczęścia. Zobacz, dlaczego podczas uprawiania sportu czujesz się lepiej.

Sport to świetny trening dla umiejętności zespołowych. To przestrzeń, gdzie kształtowane są umiejętności kluczowe dla współczesnego miejsca pracy – komunikacja, współpraca czy adaptacja do zmieniających się okoliczności. Sprawdź!

Wiosna w pełni! Sprawdź 10 pomysłów na aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Już 5 minut ćwiczeń na łonie natury może pozytywnie wpłynąć na Twoje samopoczucie.

Jednym ze sposobów radzenia sobie ze stresem są regularne ćwiczenia fizyczne. Wysiłek fizyczny przeciwdziała efektom nagłego i przewlekłego stresu i redukuje ryzyko schorzeń sercowo-naczyniowych. Zobacz, od czego zacząć.

Karty sportowe to nie tylko dostęp do siłowni czy zajęć grupowych. Coraz częściej programy sportowe obejmują wiele usług wellness. Ćwicz, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Siedzący tryb życia stał się normą dla wielu osób pracujących w biurach. Ma on negatywny wpływ na zdrowie pracowników, obniża ich produktywność i ogólne samopoczucie. Zobacz, jak radzą sobie z tym pracodawcy.

Regularna aktywność fizyczna to fundament zdrowego stylu życia. Ruch pomaga w kontroli wagi, zmniejsza ryzyko wielu chorób, a także poprawia nastrój i ogólne samopoczucie. Zobacz, jak stworzyć nawyk aktywności fizycznej.

Zdrowie to najważniejsza inwestycja.

Sprawdź też inne nowości na naszym blogu:

Szukasz oszczędności przy jednoczesnym nie odmawianiu sobie wszystkiego? Przedstawiamy 10 sprawdzonych sposobów na sprytne zakupy w czasach inflacji.

Osoby niewidzące mają takie same potrzeby, jak wszyscy widzący. Przeczytaj, w jaki sposób pomagamy im wygodnie bankować.

Na jak długo można zawiesić jednoosobową działalność gospodarczą? Kiedy zgłosić zawieszenie działalności? Co z kontem firmowym przy zawieszeniu działalności? Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz w naszym artykule.