Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Credit Agricole oferuje rowery tradycyjne i elektryczne, hulajnogi elektryczne oraz urządzenia transportu osobistego na raty z ubezpieczeniem gratis

Credit Agricole rozbudował ofertę kredytu ratalnego na zakup roweru. Teraz przedmiotem ubezpieczenia mogą być również hulajnogi elektryczne oraz urządzenia transportu osobistego. Klienci, którzy z niej skorzystają, dostaną bezpłatnie roczne ubezpieczenie od kradzieży swojego sprzętu. Oferta dostępna jest w większości sklepów, które oferują ten asortyment.

Rowery cieszą się nieustającą popularnością. Polacy docenili ich zalety dla zdrowia już podczas pandemii. Teraz, z powodu wysokich cen paliw, stały się też realną alternatywą dla aut, jako środek transportu. W ostatnich latach na popularności zyskują również urządzenia napędzane energią elektryczną. Nie tylko rowery, ale też hulajnogi oraz inne pojazdy (tzw. urządzenia transportu osobistego). Dzięki ich kompaktowym rozmiarom można komfortowo i szybko poruszać się po mieście, są użyteczne również podczas dłuższych tras, kiedy ich cześć podróży musimy pokonać pociągiem, tramwajem lub autobusem.

Credit Agricole od wielu lat promuje zrównoważone, przyjazne środowisku środki transportu, których rowery oraz urządzenia napędzane elektryczne są idealnym przykładem. Do przerzucenia się na zrównoważone środki transportu bank zachęca m.in. ofertą ubezpieczenia do zakupu rowerów, hulajnóg elektrycznych oraz urządzeń transportu osobistego gratis, które przygotował razem ze spółką Credit Agricole Ubezpieczenia.

Każdy klient, który skorzysta z oferty kredytu ratalnego Credit Agricole na zakup wyżej wymienionych pojazdów otrzyma bezpłatnie roczne ubezpieczenie od kradzieży. Oferta dotyczy pojazdów zakupionych na raty, niezależnie od ich ceny. W tym roku do oferty dołączyły hulajnogi elektryczne oraz urządzenia transportu osobistego.

- Już po raz piąty z naszymi partnerami handlowymi przygotowaliśmy ofertę darmowego ubezpieczenia, przy zakupie pojazdu na raty. Od tego roku, obok rowerów tradycyjnych i elektrycznych, ubezpieczyć można też hulajnogi elektryczne oraz urządzenia transportu osobistego . Polisa obejmuje kradzież i rabunek i jest ważna przez rok. Bardzo pozytywny obiór oferty w poprzednich latach pokazuje, że to trafna odpowiedź na oczekiwania klientów. Przy okazji promujemy też ekologiczne środki transportu - podkreśla Tomasz Kamiński, dyrektor Departamentu Sprzedaży i Relacji z Partnerami w Credit Agricole.

Bezpłatne ubezpieczenie przy zakupie roweru obejmuje zwykłą kradzież, pod warunkiem, że pojazd był przymocowany do stojaka rowerowego lub innej stałej konstrukcji za pomocą zabezpieczenia przeciwkradzieżowego, a także rabunek oraz kradzież z włamaniem. W przypadku wystąpienia jednego z powyższych zdarzeń możemy otrzymać świadczenie równe cenie pojazdu w chwili jego zakupu. Polisa nie obejmuje zniszczenia ani kradzieży jego części.

Aby skorzystać z ubezpieczenia, wystarczy kupić rower, hulajnogę elektryczną lub inne urządzenie transportu osobistego na raty. Wszystkimi formalnościami zajmuje się bank. Ubezpieczenie włącza się automatycznie z chwilą uruchomienia kredytu. Oferta dostępna jest u partnerów handlowych Credit Agricole - w większości sklepów rowerowych oraz sklepów z pojazdami elektrycznymi w Polsce. Ofertę bank przygotował ze spółką Credit Agricole Towarzystwo Ubezpieczeń.