Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Płać kartą za zakupy i wypłacaj gotówkę

Niezależnie czy jesteś w sklepie, na poczcie czy na stacji benzynowej, w każdym miejscu możesz używać swojej karty nie tylko do płacenia, ale również do wypłacania gotówki ze swojego konta.

Czy w trakcie zakupów zdarza się, że przypomina Ci się, że musisz jeszcze wypłacić gotówkę, ale nie wiesz, jak zrobić to najszybciej? Poznaj prosty sposób na pobranie gotówki ze swojego konta w Credit Agricole. Możesz to zrobić za pomocą usługi cashback.

Zapłacisz kartą za zakupy i jednocześnie możesz wypłacić pieniądze w sklepie, na stacji benzynowej czy na poczcie! Szybko, wygodnie i po drodze!

Jak skorzystać z usługi cashback w banku Credit Agricole?

Gdzie można skorzystać z usługi cashback?

Z usługi można skorzystać w każdym punkcie oznaczonym logo VISA oraz MASTERCARD. W tych miejscach znajduje się terminal płatniczy. W Polsce będą to sklepy, stacje benzynowe oraz placówki pocztowe. Usługa cashback jest usługą za ktrą bank pobiera prowizję zgodą z aktualną Tabelą Opłat i Prowizji.

Materiał został przygotowany w ramach współpracy Credit Agricole Bank Polska S.A. z Fundacją Polska Bezgotówkowa. Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://gotowibezgotowkowi.pl/cashback.