Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na blogu CAsfera.pl we wrześniu

W tym miesiącu na naszym blogu wyróżniał się temat własnej działalności gospodarczej. Mamy nadzieję, że zainteresuje Cię to, co przygotowaliśmy:

Elastyczne godziny pracy, możliwość samodzielnego wyboru klientów, a także praca z dowolnego miejsca na świecie to tylko kilka argumentów przemawiających na korzyść pracy freelancera. Czy praca na własny rachunek ma słabe strony? Sprawdź!

Pierwszy krok do założenia swojej działalności gospodarczej to dobry biznesplan. Jeśli nie wiesz jak się za niego zabrać, to z chęcią przeprowadzimy Cię przez ten proces.

Myślisz o jednoosobowej działalności gospodarczej? To idealna opcja dla początkujących przedsiębiorców. W dodatku jej rejestracja jest darmowa. Dowiedz się więcej!

Zostań cyfrowym nomadem! Zamień przestrzeń biurową na plażę pod palmami. Aby zostać podróżującym specjalistą, wystarczy Ci laptop i dostęp do Internetu. Sprawdź, czy to coś dla Ciebie.

Własna działalność gospodarcza to odważny krok na ścieżce kariery. Żeby dobrze wystartować, potrzebny jest odpowiedni kapitał. Z pomocą przychodzą dotacje unijne. Na naszym blogu podpowiadamy, jak uzyskać wsparcie na start biznesu.

Ustal własne zasady!

Zerknij również na inne tematy opublikowane we wrześniu:

W naszym banku otwieramy się na potrzeby osób z problemami słuchu. Z pomocą przychodzi nowa technologia, która umożliwia sprawną komunikację osoby słyszącej i głuchej. Zobacz, jak robimy to w Credit Agricole!

Mamy jasno sprecyzowany cel – chcemy pomóc przywrócić życie Odrze. Ta wspólna inicjatywa Dominika Dobrowolskiego, fundacji Wroc ma Moc i naszego banku ma na celu zebranie pieniędzy na odbudowę ekosystemu rzeki. Dołącz do nas!