Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na blogu CAsfera.pl w maju

W tym miesiącu naszym tematem przewodnim było bezpieczeństwo w sieci. Sprawdź, na co zwrócić szczególną uwagę:

Zgubiona lub skradziona karta płatnicza? To bardzo częsta sytuacja. Wypadki się zdarzają. Najważniejsze to wiedzieć jak zareagować. W artykule na blogu znajdziesz przydatne rady.

Jeśli często robisz zakupy przez internet, to koniecznie sprawdź, na co powinieneś zwrócić uwagę, aby nie dać się oszukać. Jak wykryć fałszywy sklep internetowy? Podpowiadamy na blogu.

Rozwój technologii niesie za sobą mnóstwo korzyści, ale również wynikające z niego zagrożenia. Zwiększ bezpieczeństwo, korzystając z procedur silnego uwierzytelnienia. Zachęcamy do lektury.

Płatności BLIK są szybkie, łatwe i wygodne! Potrzebujesz jedynie telefonu z dostępem do internetu i zainstalowanej aplikacji. Sprawdź jak bezpiecznie korzystać z tej formy płatności.

Wybierając formę płatności przy zakupach online, zastanawiasz się która z nich będzie najbezpieczniejsza? Nasz artykuł rozwieje wszystkie wątpliwości. Zobacz, co przygotowaliśmy.

Bankuj bezpiecznie! Nie tylko w maju.

Ale to nie wszystko! Mamy dla Ciebie jeszcze kilka artykułów, które na pewno przykują Twoją uwagę:

Żyjemy w szalonych czasach. Najpierw pandemia, rosnące stopy procentowe i galopująca inflacja… To wszystko sprawia, że domowy budżet wymyka się spod kontroli. Jak temu zaradzić? Podpowiadamy!

W przypadku inwestycji emocje nie są dobrym doradcą. Warto korzystać z wiedzy ekspertów, a informacje w mediach dobrze weryfikować. Przygotowaliśmy garść dobrych rad, przydatnych w inwestowaniu.

Maj to dla wielu dzieci początek przygody z finansami. Warto ten moment wykorzystać na edukację i podpowiedzieć najmłodszym, jak mogą dobrze zainwestować zebrane pieniądze. Zachęcamy do lektury artykułu na blogu.

Wyrzucamy aż 5 mln ton jedzenia rocznie! To alarmujące dane, którym należy się przyjrzeć. Na początek warto zadbać o właściwe ułożenie jedzenia w lodówce. Ta prosta czynność może wiele zmienić.