Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nawet 555 zł premii za otwarcie Konta dla Ciebie i 3 proc. na rocznej lokacie mobilnej w banku Credit Agricole

Credit Agricole rusza ze specjalną ofertą dla nowych klientów. Bank oferuje nawet 555 zł premii za otwarcie Konta dla Ciebie i 3 proc. na rocznej lokacie mobilnej. Klienci, którzy wybiorą Konto dla Ciebie dostaną pierwszą w Polsce kartę płatniczą wykonaną z ekotworzywa.

Credit Agricole zachęca do otwarcia swojego flagowego produktu - Konta dla Ciebie. Nowi klienci, którzy wybiorą Konto dla Ciebie i wykonają określoną liczbę transakcji kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIK-iem, mogą otrzymać od banku nawet 555 zł premii. Bank przewidział również atrakcyjną ofertę rocznej lokaty mobilnej, na której proponuje aż 3 proc. Nowi klienci mogą założyć taką lokatę w aplikacji CA24 Mobile do 14 dni od otwarcia konta.

Do konta bank dołącza wyjątkową kartę płatniczą wyprodukowaną z użyciem ekotworzywa. To specjalny materiał, który rozkłada się znacznie szybciej niż plastik, ale jest równie trwały i wytrzymały.

- Karty z ekotworzywa to jedno z wielu działań, które podejmujemy, żeby walczyć z nadmiarem jednorazowego plastiku w środowisku. O wszystkich naszych akcjach informujemy na bieżąco na www.mniejplastiku.pl. Zachęcam do śledzenia naszych akcji - podkreśla Przemysław Przybylski, rzecznik Credit Agricole.

Bank od ponad dwóch lat prowadzi kampanię #mniejplastiku, która zwraca uwagę na problem zanieczyszczenia środowiska nadmiarem jednorazowego plastiku. Częścią kampanii są akcje „Bałtycka Odyseja” i „Górska Odyseja” zorganizowane wspólnie z Dominikiem Dobrowolskim i spółką EFL. Podczas obu akcji pracownicy Credit Agricole oraz spółki EFL wraz wolontariuszami sprzątali bałtyckie plaże i górskie szlaki. W tym roku wolontariusze ruszą posprzątać brzeg Wisły w ramach akcji „Wiślana Odyseja”.

Więcej informacji o promocyjnej ofercie można znaleźć na stronie internetowej.