Numer kontaktowy 19 019 Zgubienie karty +48 71 354 90 09
Aktualności

Korzystaj z karty kredytowej od Credit Agricole i odbierz premię

Credit Agricole ruszył z nową kampanią kart kredytowych. Do 30 kwietnia klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych ofert i zyskać nawet 720 zł.

Credit Agricole przygotował atrakcyjną ofertę kart kredytowych. Nowym klientom, którzy zamówią kartę kredytową przez CA24 Infolinia, bank oferuje przez 24 miesiące zwrot 10 zł za płatności w wysokości co najmniej 200 zł - maksymalnie 30 zł w miesiącu, czyli łącznie nawet 720 zł zwrotu. Credit Agricole nie zapomniał również o klientach, którzy już korzystają z produktów banku, ale nie mają jeszcze karty kredytowej. Obecni klienci mogą zyskać nawet 360 zł zwrotu w ciągu 12 miesięcy.

Oferta jest dostępna wyłącznie za pośrednictwem kanału CA24 Infolinia. Żeby skorzystać z promocji należy wypełnić formularz kontaktowy. Następnie doradca kontaktuje się z klientem i dopełnia formalności. Umowę przywiezie klientowi kurier. Promocja trwa do 30 kwietnia.

Równolegle Credit Agricole prowadzi akcję „Przytul nawet 300 zł za zakupy kartą kredytową”. Bank oferuje zwrot 3 proc. wartości transakcji bezgotówkowych za zakup produktów i usług wybranych branż, takich jak: apteki i drogerie; sklepy z biżuterią i zegarkami; restauracje, bary, cukiernie i piekarnie oraz kina i teatry.

Zwrot 3 proc. mogą otrzymać nowi klienci Credit Agricole, którzy kupią kartę kredytową Visa/Mastercard Silver z limitem nie mniejszym niż 4000 zł lub Visa/Mastercard Gold z limitem nie mniejszym niż 5000 zł. Bank przeleje zwrot już po pierwszej transakcji objętej promocją, automatycznie po jej zaksięgowaniu. Zwroty za transakcje naliczać się będą do osiągnięcia maksymalnej kwoty 300 zł, ale nie dłużej niż przez sześć miesięcy od dnia podpisania umowy o kartę kredytową. Promocja trwa do 31 marca.

Oferty „Weź kartę kredytową i odbierz nawet 720 zł zwrotu” oraz „Przytul nawet 300 zł za zakupy kartą kredytową” nie łączą się ze sobą.