Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Dołącz do 6. Etapu Wiślanej Odysei

Zapraszamy do udziału w 6. etapie Wiślanej Odysei, czyli akcji, którą organizujemy wspólnie z bankiem Credit Agricole w ramach kampanii edukacyjnej #mniejplastiku. Nasza akcja dotarła do półmetku w Warszawie i nie będzie lepszej okazji do licznego udziału w tym wydarzeniu i pokazaniu, że czystość rzek i mórz jest dla nas ważna.

Spotkajmy się w sobotę 11 czerwca o godz. 10:00 przy naszej wystawie „Plastikowa Odyseja” na bulwarze Jana Karskiego po północnej stronie Mostu Śląsko-Dąbrowskiego. Tam przywita nas Dominik Dobrowolski, nasz wiślany przewodnik, który opowie o naszej akcji i o samej rzece Wiśle.

Po spotkaniu wyruszymy w Marsz dla Ziemi i przejdziemy Mostem Śląsko-Dąbrowskim na prawy brzeg i posprzątamy wiślane plaże. Zajmie nam to nie więcej niż 2 godziny. Później wracamy wszyscy znów pod wystawę, żeby zrobić sobie wspólne zdjęcie. Organizatorzy zapewniają rękawiczki i worki na śmieci.

Zapraszamy również do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci. Zachęcamy do przynoszenia rysunków/malunków Wisły lub transparentów promujących czyste rzeki. Wszyscy autorzy prac otrzymają słodkie upominki.

Po sprzątaniu zespół Wiślanej Odysei ruszy dalej wzdłuż Wisły. Każdy może dołączyć pieszo, w kajaku, na rowerze. 6 etap Wiślanej Odysei zakończy się w marinie w Płocku. Zapraszamy na finał akcji w niedzielę o godz. 13, w planie mamy sprzątanie brzegów Wisły oraz wspólną konferencję prasową z udziałem uczestników wyprawy.

Zobacz mapę:

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Dominik Dobrowolski, tel. 697092978, dominik@cycling-recycling.eu

Obejrzyj film z relacją z 5. Etapu Wiślanej Odysei: