Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Credit Agricole wycofuje aplikację CA24 Otwórz Konto

Credit Agricole rezygnuje z aplikacji CA24 Otwórz Konto. Opcję otworzenia rachunku znajdziemy w nowej aplikacji mobilnej CA24 Mobile - pełnej korzyści. Nie będzie więc potrzeby posiadania osobnej aplikacji do założenia konta oraz do korzystania z niego.

1 września 2022 r. aplikacja CA24 Otwórz Konto przestała być dostępna dla nowych klientów i została usunięta z marketów w systemach operacyjnych. Stało się tak, ponieważ opcja otworzenia konta pojawiła się w nowej aplikacji mobilnej banku CA24 Mobile - pełnej korzyści.

CA24 Mobile - pełna korzyści jest dostępna dla użytkowników od maja tego roku i ma dwie wersje językowe: polską i angielską. Przejście na nową bankowość mobilną Credit Agricole jest rozwiązaniem korzystnym dla klientów. Aplikacja jest wygodna i łatwa w obsłudze, gwarantuje szybki kontakt ze specjalistami, ponadto oferuje ona Klub Korzyści, w którym znajdują się rabaty na zakupy do wykorzystania w różnych sklepach. Dodatkowo znajdziemy w niej atrakcyjne promocje i oferty bankowe, dopasowane do potrzeb klientów.

Warto jednak zaznaczyć, że pomimo wycofania starej aplikacji CA24 Otwórz Konto, osoby, które już ją pobrały, będą mogły dokończyć proces otwierania rachunku, a klienci zainteresowani otworzeniem konta firmowego wciąż mogą to zrobić przy użyciu aplikacji CA24 Otwórz Konto Biznes.