Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Odwiedź targi Franczyza Expo i dowiedz się, jak zostać partnerem Credit Agricole

Już 123 placówki partnerskie, prowadzone na zasadzie franczyzy, wspierają sieć sprzedaży Credit Agricole. Stale szukamy kolejnych partnerów i oferujemy bardzo atrakcyjne i transparentne zasady współpracy.

Obecnie jesteśmy zainteresowani uruchomieniem nowych punktów sprzedaży w ponad 35 miejscowościach, z liczbą mieszkańców powyżej 10 tys. Bierzemy również pod uwagę miejscowości spoza naszej listy, jeżeli są zgłaszane przez kandydatów.

Szukamy osób przedsiębiorczych, samodzielnych, które cenią sobie prowadzenie biznesu na własną rękę, z min. średnim wykształceniem. Powinny to być osoby, które posiadają choć podstawowe doświadczenie w finansach.
Zależy nam na pozyskaniu uczciwych, o nieskazitelnej opinii rynkowej, solidnych i godnych zaufania partnerów. Chcemy współpracować z ludźmi przedsiębiorczymi, ceniącymi niezależność w życiu zawodowym oraz wyznającymi zasadę, że podstawowym składnikiem przepisu na sukces biznesu jest zaufanie klienta.

Kwota inwestycji uzależniona jest od kilku czynników, w tym od modelu biznesowego w jakim prowadzona będzie placówka oraz od stanu technicznego lokalu. Średni koszt adaptacji i wyposażenia placówki oscyluje w granicach 20 – 50 tys. Nie obciążamy partnerów opłatami wstępnymi oraz miesięcznymi. Jedyne koszty, które ponosi partner to te związane z bezpośrednim prowadzeniem biznesu.

- O naszych partnerów i ich zespoły dbamy przez cały okres współpracy: inwestujemy w ich kompetencje, wyposażamy w know how, zapewniamy stałe wsparcie i stabilne środowisko pracy. To pozwala skupić się im na rozwoju osobistym i zawodowym, zachować work life balance a tym samym osiągać ponadprzeciętne wyniki w biznesie – przekonuje Mirosław Ziółkowski, dyrektor Departamentu Sprzedaży Placówek Partnerskich Credit Agricole.

Więcej o współpracy Credit Agricole z partnerami opowiemy podczas panelu dyskusyjnego: „Jak wyposaz˙ać franczyzobiorco´w w wiedze? i prowadzić proces ciągłego doskonalenia w sieci w skalowalny sposo´b, aby stale poprawiać wyniki finansowe”, który odbędzie się w ramach wydarzenia konferencyjnego Franczyza 2.0. Workshop, które towarzyszy targom „Franczyza Expo”. 4 września, stadion PGE Narodowy, Warszawa. Więcej informacji: https://mferreiramonika-bf057.gr8.com/