Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na blogu CAsfera.pl w kwietniu

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że właśnie jesteś w lesie. Słyszysz śpiew ptaków, czujesz jak włosy rozwiewa Ci wiatr... Jeśli poczułeś się choć odrobinę zrelaksowany to koniecznie musisz spróbować sylwoterapii. Spędzanie czasu na łonie natury sprawia, że zapominamy o troskach dnia codziennego i poprawiamy swoje samopoczucie. Specjalnie dla Ciebie sprawdziliśmy jaki wpływ na człowieka mają wybrane drzewa. Zapraszamy na naszego bloga!

Zastanawiałeś się kiedyś ile w ciągu roku zużywasz plastiku albo ile litrów wody potrzeba do wyprodukowania jednego t-shirta? Odpowiedzi na te pytania potrafią zaskoczyć. Temat bycia eco zagłębiamy na naszym blogu dzieląc się kilkoma ekozasadami, które warto wdrożyć do swojego życia. Zróbmy razem coś dobrego dla planety!

Rok 2020 pokazał nam, że da się żyć zdalnie, a przede wszystkim zdalnie zdobywać wiedzę. Wzrosła popularność podcastów, audiobooków czy aplikacji na telefon. Na naszym blogu prezentujemy co warto mieć pod ręką. Nauka przez Internet nigdy nie była prostsza!

Klasyczny czy elektryczny? Wybór roweru nie należy do łatwych, dlatego warto dokładnie zastanowić się czego oczekujemy od naszego jednośladu. Jeśli właśnie borykasz się z tą decyzją, artykuł na blogu CAsfera.pl przychodzi Ci z pomocą. Porównujemy w nim wszystkie za i przeciw. Sprawdź koniecznie!

Pieczywo, owoce, warzywa, wędliny to produkty żywnościowe, które najczęściej są marnowane przez Polaków. Z badań wynika, że statystyczny Polak marnuje rocznie aż 247 kg żywności! Jeżeli chcesz zmienić swoje nawyki i przy okazji zaoszczędzić sporo pieniędzy, sprawdź jakie są nasze propozycje na blogu CAsfera.pl.

W życiu pewna jest jedynie śmierć i podatki. Ale czy zastanawiałeś się kiedykolwiek skąd się tak właściwie wzięły podatki oraz kiedy najczęściej je płacimy? Nasz artykuł na blogu odpowie na te i więcej pytań.

W ostatnim czasie pojawiło się sporo zagrożeń związanych z bankowością internetową. Problem jest bardzo poważny i dotyka coraz to większej grupy ludzi. Narażeni są nie tylko seniorzy. Z artykułu na naszym blogu dowiesz się na co należy zwrócić szczególną uwagę i jakie aktualnie sztuczki stosują oszuści. Apelujemy o ostrożność.

Samochody elektryczne są jednym z pomysłów na ratowanie środowiska naturalnego przed globalnym ociepleniem. Czy faktycznie jest to tak ekologiczne rozwiązanie jak się wszystkim wydaje? Zagłębiamy się w ten temat na naszym blogu CAsfera.pl.