Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nawet 20% rabatu na urządzenia fiskalne dla branży medycznej od Credit Agricole

Credit Agricole oferuje przedstawicielom branży medycznej rabaty na zakup kas i drukarek fiskalnych online. Promocja sięga nawet 20% wraz z bezpłatną fiskalizacją. Na nowych klientów biznesowych dodatkowo czeka 12 miesięcy darmowego prowadzenia konta.

Bank Credit Agricole wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, którzy działają w branży medycznej. W związku ze zbliżającym się obowiązkiem rejestrowania transakcji za pośrednictwem kas fiskalnych on-line, bank oferuje im 15% rabatu na kasy i 20% na drukarki. Propozycja dostępna jest na stronie www.mojafiskalna.pl i dotyczy urządzeń marki ELZAB. Cena urządzenia w ofercie promocyjnej obejmuje fiskalizację urządzenia oraz przekazanie materiałów szkoleniowych z jego obsługi.

- Odpowiednio dobrane urządzenia fiskalne pozwalają sprawniej ewidencjonować przychody - co jest jednym z obowiązków przedsiębiorcy, w tym przedstawicieli branży medycznej. Już niedługo będą oni musieli przejść na nowy sposób rejestrowania transakcji. Jako bank, który codziennie działa na rzecz klientów, już teraz wychodzimy z ofertą promocyjną na zakup kas i drukarek ELZAB - mówi Elżbieta Piętek, dyrektor ds. wsparcia sprzedaży SOHO i AGRO z banku Credit Agricole.

Z oferty banku skorzystać mogą lekarze, stomatolodzy oraz inni przedstawiciele branży medycznej. Warunkiem jest posiadanie Konta Biznes w Credit Agricole. Rabaty przyznawane są za pomocą kodu rabatowego, który otrzymać można od doradcy bezpośrednio w placówce lub poprzez kontakt telefoniczny. Oferta ważna jest do 31 grudnia 2021 r.

- Dzięki naszej propozycji przedsiębiorcy będą mieli ułatwiony dostęp do niezbędnego sprzętu, i bez problemu wdrożą wymagany ustawą system, a jednocześnie - poprzez rabaty - zmniejszą koszty prowadzenia swojego biznesu - podkreśla Elżbieta Piętek.

Dodatkowo nowi klienci, którzy zdecydują się do 31 marca br., na otwarcie konta za pomocą aplikacji zyskają bezpłatne prowadzenie rachunku przez 12 miesięcy. Aplikacja CA24 Otwórz Konto Biznes, stworzona we współpracy ze spółką Digital Gateways, dostępna jest dla klientów w sklepach App Store i Google Play. Cały proces zakładania konta odbywa się zdalnie.