Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Aplikacja CA24 Mobile dostępna już dla wszystkich urządzeń Huawei

CA24 Mobile, aplikacja banku Credit Agricole, jest już dostępna dla wszystkich urządzeń Huawei. Można ją pobrać bezpłatnie ze sklepu AppGalery.

Integracja z systemem Huawei Mobile Services(HMS) oznacza, że aplikacja jest dostępna dla użytkowników wszystkich smartfonów Huawei, m.in. z serii Mate 40 Pro i Mate 30, P40 oraz Y6p i Y5p, a także Mate Xs oraz najnowszych tabletów MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8. Wcześniej udostępniona została już wersja aplikacji dla wszystkich starszych modeli urządzeń Huawei wyposażonych w system Google Mobile Services.

- Credit Agricole jest bankiem, który uważnie słucha swoich klientów i dostarcza im takich rozwiązań, jakich potrzebują. Wiele osób pytało nas o możliwość instalowania aplikacji CA24 Mobile na smartfony marki Huawei, dlatego z radością wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom i dołączamy do AppGallery. Nasza aplikacja, gdziekolwiek się pojawia, zbiera bardzo dobre oceny. Mam nadzieję, że użytkownicy telefonów Huawei również ją docenią mówi Michał Czurabski, dyrektor ds. Rozwoju Bankowości Mobilnej.

W AppGallery dostępnych jest ponad 1000 lokalnych aplikacji, a biblioteka aplikacji w języku polskim liczy 8000 pozycji. W skali świata, w sklepie znajduje się ponad 120 tysięcy aplikacji, a każdego miesiąca ze sklepu korzysta globalnie ponad 530 milionów aktywnych użytkowników. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Zobacz jakie możliwości daje nasza aplikacja