Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Podejmij wyzwanie z Credit Agricole i oszczędź pieniądze, a przy okazji środowisko

W tym roku jeszcze mocniej zachęcamy Państwa do skuteczniejszego oszczędzania i świadomego gospodarowania pieniędzmi. Jeśli jest to dla Państwa wyzwanie lub przeciwnie, czują się w tym Państwo ekspertami - zapraszamy do dołączenia do grupy "Wyzwanie oszczędzanie" na Facebooku. Tam mogą Państwo doradzić innym, jak lepiej zarządzać domowym budżetem lub poszukać inspiracji dla siebie. Udział w grupie "Wyzwanie oszczędzanie" jest bezpłatny i możliwy dla wszystkich chętnych. Wystarczy na Facebooku wyszukać nazwę grupy i do niej dołączyć.

Dodatkowo ogłosiliśmy w sieci internetowe #wyzwanieoszczędzanie. Bazuje ono na znanym internautom mechanizmie "challenge’u". Zachęcamy wszystkich konsumentów do podjęcia wyzwania i przeżycia co najmniej jednego dnia bez wydania ani jednej złotówki. Uczestnicy mają za zadanie dokumentować swój dzień bez pieniędzy i publikować zdjęcia i filmy w social mediach oznaczone hasztagiem z nazwą akcji. Jeśli nie korzystają Państwo z mediów społecznościowych, to także warto spróbować przeżyć jeden dzień bez wydawania. To świetna okazja do przyjrzenia się swoim zwyczajom i pierwszy krok do zmiany sposobu zarządzania swoimi finansami.

Obie inicjatywy, pod wspólną nazwą #wyzwanieoszczędzanie, nieprzypadkowo wystartowały z początkiem października. Od wielu lat to właśnie ten miesiąc jest symbolem zaciskania pasa, a 31 października na całym świecie obchodzimy Międzynarodowy Dzień Oszczędzania. Zachęcamy do planowania wydatków w skupieniu i uważności. Zamiast pod wpływem impulsu wydawać pieniądze na jakiś niepotrzebny gadżet, lepiej odłożyć je i zaoszczędzić na coś bardziej wartościowego. Zyska na tym i domowy budżet i środowisko, które obecnie jest zaśmiecane zbędnymi przedmiotami i opakowaniami.

Dodatkową motywacją do udziału w akcji może być jej cel charytatywny. Jeżeli do jej końca, tzn. 31 października 2020 r. do grupy "Wyzwanie oszczędzanie" dołączy co najmniej 500 osób, przekaże wrocławskiej Fundacji Ekorozwoju 50 tys. zł na działania edukacyjne wspomagające walkę z plastikowymi odpadami.

Zachęcamy także do odwiedzania naszej strony www.wyzwanieoszczedzanie.pl. Tam znajdą Państwo wiele przydatnych porad i rozwiązań.