Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na blogu CAsfera.pl we wrześniu

Któż z nas nie pamięta tabliczek z napisem „Szanuj zieleń”, wbitych w trawniki przy szkołach, urzędach i na skwerach. Od tej zabawnej akcji edukacyjnej minęło sporo czasu, ale chyba nie do końca przyniosła oczekiwane efekty, bo zieleni w miastach jest coraz mniej. Na blogu CAsfera.pl przedstawiamy historię zieleni miejskiej, korzyści płynące z zazielenia aglomeracji miejskich oraz prognozy na przyszłość.

Czy sztuczna inteligencja uratuje świat od zagłady ekologicznej? Na naszym blogu zastanawiamy się jak uczenie maszynowe wykorzystywane jest w służbie ekologii oraz co jeszcze czeka nas w niedalekiej przyszłości.

Czy kiedykolwiek po lekturze kilkunastu zgoła różnych ogłoszeń o pracę odniosłeś wrażenie, że do wszystkich jesteś całkiem dobrze dopasowany i możesz odpowiedzieć na każde z nich? A może wręcz przeciwnie – przy każdym ogłoszeniu mogłeś wynaleźć w stosunku do siebie jakieś „ale”, które nie pozwalało Ci z czystym sumieniem odpowiedzieć na daną ofertę? Na blogu CAsfera.pl nasz ekspert radzi jak dobrze odczytywać ogłoszenia o pracę i odpowiednio je dopasowywać.

Wydawanie pieniędzy jest proste... ale jak to jest z oszczędzaniem? Myślisz, że potrafisz zmotywować swoje pociechy do odkładania środków? Zajrzyj na naszego bloga i sprawdź sprawdzone metody na edukowanie dzieci w kwestii zarządzania swoimi finansami!