Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Oferty Credit Agricole doceniane w rankingach

Najlepsza oferta oszczędnościowa, najlepsze konto osobiste dla płacących kartą lub telefonem, największy przyrost liczby kart debetowych - bank Credit Agricole przoduje we wrześniowych rankingach branżowych mediów.

Oferowany przez Credit Agricole Rachunek Oszczędzam w wersji "Na start" (dla nowych klientów) okazał się najlepiej oprocentowanym kontem oszczędnościowym we wrześniowym rankingu portalu Analizy.pl.

Również w rankingu portalu Bankier.pl Rachunek Oszczędzam znalazł się na pierwszym miejscu wśród najlepszych kont oszczędnościowych z dodatkowymi warunkami dla kwoty 10 000 zł. Z kolei w klasyfikacji kont oszczędnościowych na 50 000 zł Rachunek Oszczędzam zajął trzecie miejsce.

Jak wynika z rankingów - Rachunek Oszczędzam w Credit Agricole, to obecnie najlepsza oferta na rynku wśród bankowych produktów oszczędnościowych. Nowi klienci mogą odkładać pieniądze na 3 proc. w skali roku (oprocentowanie obowiązuje przez okres trzech miesięcy od dnia otwarcia konta, dla kwot do 20 tys. zł). Z kolei swoim lojalnym klientom bank oferuje na Rachunku Oszczędzam oprocentowanie w wysokości 0,5 proc. (czyli o 0,4 p.p. wyższe niż średnia rynkowa), bez kwoty maksymalnej, pod warunkiem zapewnienia regularnych wpływów na konto i Rachunek Oszczędzam.

Bank może się pochwalić również największym kwartalnym przyrostem liczby nowych kart debetowych. Z raportu portalu PRNews wynika, że w II kwartale (czyli od kwietnia do czerwca) bank wydał ponad 36 tys. nowych kart debetowych - najwięcej spośród wszystkich banków. W rankingu najlepszych kont osobistych dla płacących kartą lub telefonem przygotowanym przez Bankier.pl, Konto dla Ciebie oferowane przez Credit Agricole zajęło drugie miejsce.