Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na blogu CAsfera.pl w październiku

Okres pandemii skłonił Polaków do rewizji wydatków i uważniejszego gospodarowania swoim budżetem. Na naszym blogu CAsfera.pl prezentujemy skuteczną metodę gromadzenia oszczędności opartą na osiąganiu celów przez drobne kroki.

W czasach, gdy ponad wszystko cenimy sobie bezpieczeństwo i wygodę, rower wrócił do łask i stał się jednym z najbardziej popularnych środków transportu. Na blogu przygotowaliśmy 10 powodów, dla których naprawdę warto rozpocząć swój romans z "dwoma kółkami"!

Bezpieczeństwo Twoich danych i finansów zależy także od Ciebie, Twoich działań w internecie, tego co zrobisz, a czego zaniechasz. Na naszym blogu CAsfera.pl nasz ekspert przybliża najpopularniejsze i najnowsze scenariusze oszustw, opartych na ofertach fałszywych inwestycjach, oraz przedstawia porady jak się od nich uchronić.

Oszczędzać czy wydać pieniądze od razu? A może podzielić pieniądze pół na pół? Jak często oszczędzać? Ile odkładać? Na co się oszczędza…? Oszczędzanie jest podstawą zarządzania budżetem domowym – na CAsferze pokazujemy jak w prosty sposób się tego nauczyć!

Kieszonkowe od lat jest przedmiotem sporów między rodzicami i dziećmi. Dzieci chcą pieniędzy, aby samodzielnie nabywać rzeczy, które lubią. Rodzice często nie chcą dawać pieniędzy, ponieważ martwią się tym, co dzieci postanowią zrobić z pieniędzmi. Czy kieszonkowe jest dobrym rozwiązaniem i może pełnić rolę narzędzia w edukacji finansowej? Odpowiadamy na blogu CAsfera.pl.

Potrafisz odróżnić lokatę od konta oszczędnościowego? Na naszym blogu wyjaśniamy czym jest lokata i jak ona działa!

Nie od dziś wiadomo, że naszą wizytówką w relacji z pracodawcą, poza dokumentami aplikacyjnymi, jest to jak zaprezentujemy się na rozmowie. Przygotowaliśmy specjalny poradnik, z którego dowiesz się, jakie wpadki czy nieświadomie popełniane błędy mogą Cię oddalić od rozpoczęcia pracy na wymarzonej posadzie.

Gady, płazy, gryzonie, ale także rośliny i grzyby przybyłe z odległych zakątków świata potrafią zaaklimatyzować się w naszym środowisku. Czy, te obce dla naszej przyrody, często bardzo inwazyjne gatunki, są zagrożeniem dla rodzimej fauny i flory? Na to pytanie odpowiadamy na CAsferze!

Gdy w rodzinie pojawia się nowy członek rodziny, z każdej strony możesz usłyszeć: „Kup to, kup tamto!”, „Ale to dla dziecka”, „Dziecku nie kupisz?”, „Musisz to mieć!”, „Dziecku odmówisz?”. I tak wyjmujesz z portfela kolejny banknot, a budżet topnieje w oczach. Potrzebujesz pomocy? Przeczytaj artykułu, dzięki któremu dowiesz się co zrobić, żeby dzieci nie puściły Cię z torbami!