Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowa edycja programu „Wsparcie dla Ciebie” w Credit Agricole

Bank Credit Agricole przygotował kolejną porcję rozwiązań na czas epidemii. W ramach swojego programu "Wsparcie dla Ciebie" bank oferuje klientom ułatwienia i udogodnienia związane z oszczędzaniem, zabezpieczeniem finansowym czy wakacyjnym wypoczynkiem.

Mimo że program Credit Agricole "Wsparcie dla Ciebie" ma dopiero 3 miesiące, to klienci mogą korzystać już z jego trzeciej odsłony. Bank na bieżąco bada zmieniające się potrzeby klientów i stara się szybko na nie odpowiadać. Tym razem w programie pojawiły się rozwiązania pod hasłami "Twoje wakacje", "Twoje oszczędzanie", "Twój spokój finansowy" oraz "Twoje bezpieczne bankowanie".

- W wyniku epidemii świat wokół nas szybko się zmienia i zmieniają się potrzeby naszych klientów. Dlatego na bieżąco dostosowujemy się do tych wymogów, żeby jak najlepiej służyć każdemu klientowi i całemu społeczeństwu i pomóc im przejść przez ten trudny okres - mówi Przemysław Przybylski, rzecznik banku Credit Agricole.

Badania rynkowe wskazują, że klienci banków obecnie najbardziej martwią się o swoje bezpieczeństwo finansowe i szukają rozwiązań pozwalających im lepiej zarządzać domowymi finansami. Credit Agricole wychodzi naprzeciw tym potrzebom i proponuje klientom program CASaver, który pozwala odkładać oszczędności mimochodem, np. przy płaceniu kartą.

Bank zachęca również do tworzenia tzw. poduszek finansowych na nieprzewidziane wydatki. Można wy tym celu zakładać własne lokaty oszczędnościowe, ewentualnie wykorzystywać zasoby banku i uruchomić Indywidualną Linię Kredytową lub kartę kredytową.

Aktualna sytuacja znacznie ograniczyła nasze plany wakacyjne. Co nie znaczy, że Polacy przestali myśleć o beztroskich i normalnych wakacjach. W tym roku zapewne większość z nas spędzi je w Polsce, być może na wycieczkach rowerowych. Credit Agricole pomyślał i o tym. Klienci, którzy lubią tę formę spędzania czasu, zakup roweru sfinansują kredytem ratalnym Credit Agricole, a ubezpieczenie otrzymają bezpłatnie. Bank proponuje również dodatkową gotówkę na organizację wszystkich wakacyjnych planów - klienci, którzy wcześniej nie korzystali z oferty kredytowej, mogą bez żadnych opłat otrzymać 3 000 zł., na 12 miesięcy.

Wszystkie szczegóły programu są opisane na stronie "Wsparcie dla Ciebie". Tam również można znaleźć informacje na temat ochrony ubezpieczeniowej dla klientów banku. Wszystkie inne użyteczne informacje związane z bezpiecznym bankowaniem można również znaleźć na stronie.