Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Najpopularniejsze artykuły na blogu CAsfera.pl w 2020 r.

W tym jakże nieprzewidywalnym, stawiającym mnóstwo nowych wyzwań roku, postanowiliśmy dostarczać na blogu CAsfera.pl jak najwięcej treści, które mogły doradzić i pomóc – przede wszystkim w kwestii finansów. Ale nie tylko! Staraliśmy się odpowiadać na nurtujące nas wszystkich pytania oraz wyjaśniać różne zjawiska, np. te związane ze środowiskiem, ekologią i naszą planetą.

Jakie artykuły królowały na naszym blogu w 2020 roku? Poniżej przedstawiamy listę tych 10 najbardziej popularnych i najczęściej czytanych! Sprawdź, czy udało Ci się przeczytać wszystkie z nich!

 1. W co warto inwestować w 2020
  Pierwszy artykuł opublikowany w 2020 roku okazał się być również tym najbardziej poczytnym :) Rynek inwestycji to grząski grunt. Czy przewidywania naszego eksperta sprawdziły się?
 2. 5 skutecznych sposobów, jak bankować, by nie zachorować
  Większość spraw bankowych nie wymaga kontaktu z doradcą i odwiedzania placówki. W obliczu pandemii bankowość elektroniczna okazała się być zbawieniem dla nas wszystkich.
 3. Idealny kandydat: TY. 4 sposoby na oczarowanie rekrutera swoim CV
  Jak zdobyć pierwszą pracę, gdy niemalże wszędzie wymaga się doświadczenia zawodowego? Podium najpopularjszych artykułów w 2020 roku zamyka poradnik dla młodych i ambitnych osób, poszukujących pierwszych zawodowych wyzwań.
 4. Ubezpieczenia w szkole – jak dobrze wybrać
  Wraz z końcem wakacji, wszyscy rodzice zadają sobie pytanie: czy ubezpieczyć dziecko w szkole? My doradzamy jak zadbać o odpowiednią ochronę pociechy!
 5. Najlepsze moje programy inwestycyjne
  Istnieje wiele programów, które pozwalają na gromadzenie oszczędności. Który wybrać? Na to pytanie odpowiada nasz ekspert!
 6. Trzymaj formę! Sposoby na regularną aktywność fizyczną
  Co roku jednym z najpopularniejszych celów do realizacji jest polepszenie swojej kondycji fizycznej. Wszyscy jednak wiemy, jak z tym jest ;) Jak zatem wytrwać w postanowieniu regularnej aktywności?
 7. Globalne ocieplenie – skąd się bierze i co je powoduje
  Od wielu lat naukowcy i media alarmują, że Ziemi grozi globalna katastrofa spowodowana ocieplaniem się klimatu. Co możemy zrobić, żeby jej uniknąć?
 8. Co warto wiedzieć o instrumentach pochodnych
  Czym są derywaty? Co kryje się za pojęciem swap? Skomplikowany świat inwestycji nie ma przed nami tajemnic!
 9. Epoka holocenu czy era plastiku?
  Plastik jest już wszędzie. W glebie, wodzie i powietrzu. Czy możemy już w takim razie mówić o erze plastiku?
 10. Dzień Ziemi – zostań w domu i zadbaj o ekologię
  Z okazji Dnia Ziemi, największego święta ekologicznego na świecie, przypadającego na 22 kwietnia, stworzyliśmy specjalny e-book. Zawiera on eko – porady oraz wskazówki dotyczące codziennej diety. Sprawdź i zainspiruj się!

Cieszymy się, że mogliśmy przez kolejny rok dostarczać Tobie interesujące artykuły, porady i wskazówki. Dziękujemy, że byłeś z nami! Do zobaczenia w 2021!

Redakcja Bloga CAsfera.pl

--

Przeczytaj więcej ciekawych artykułów na blogu pracowników Credit Agricole: CAsfera.pl