Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Lubisz oglądać TV? Odwiedź Credit Agricole, załóż konto i obniż rachunki

Niższe rachunki za dostęp do tysięcy kanałów telewizyjnych, premia w gotówce i do tego darmowe konto w dobrym banku - w taki sposób Credit Agricole i ITI Neovision, operator platformy Canal+ wspólnie zachęcają klientów do korzystania ze swoich usług.

Właśnie ruszyła kolejna edycja promocji "Włącz korzyści Canal+". Abonenci platformy Canal+, którzy do 31 marca odwiedzą placówkę banku Credit Agricole i otworzą nowy rachunek, mogą otrzymać aż do 460 zł premii:

W promocyjnej ofercie można otworzyć jedno z dwóch kont Credit Agricole: Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP. Korzystanie z rachunków jest bezpłatnie pod warunkiem, że klienci regularnie będą zasilać je kwotą co najmniej 1000 zł oraz dokonają co najmniej jednej transakcji w miesiącu przy użyciu karty płatniczej lub BLIK.

Oferta jest skierowana do nowych i obecnych klientów Canal+, którzy opłacają abonament lub korzystają z oferty na kartę. Aby skorzystać ze specjalnej oferty banku należy odwiedzić dowolną placówkę Credit Agricole i otworzyć konto. Przy otwieraniu konta należy podać numer rachunku Canal+, na który klient wpłaca opłatę abonamentową lub zasila konto pre-paid.

Szczegóły aktualnych promocji można znaleźć na stronie www.credit-agricole.pl/ofertancplus